Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda3 Sport, Alfa Romeo GT,...

Mazda3 Sport, Alfa Romeo GT, vagy Honda Civic 1.4 Sport?

Figyelt kérdés
Ti melyiket valasztanatok? 1.5-1.7 millio forintom lenne rá.
2016. febr. 25. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel az Ufo Civic neg nem jon ki ennyibol, en azt kihuznam. Az Alfat valasztanam, ha tulnyomoreszt 1-2 ember utazna az autoban es tudnam hogy nem okozna gondot az esetleges gyakoribb szerviz. Ba megbizhatobbat szeretnek es gyakrabban utazna tobb ember az autoban, akkor egyertelmuen a Mazdat.
2016. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom értelmezni a kérdést,hogy 2darab sportnak nevezett,de halál unalmas 1.4-es 84 meg 90 lovas japán gépet hasonlítgatunk egy olasz,a legkisebb motorral is 140 lovas design unicumhoz!

És nem,nincs bajom sem a japánokkal sem az olaszokkal,de ennek így tényleg nem sok értelme van!

Egyébként egyszerű a képlet:Ha a szívedre hallgatsz alfát veszel,ha az eszedre akkor a másik kettőt vagy bármi mást!

2016. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A japók elmennek sokáig, nekem Hondám van, szeretem.
2016. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek az autók tetszenek küllemre... Bár az Alfa a favorit, csak félek a sok szervíztől
2016. febr. 25. 22:27
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Bár az Alfa a favorit, csak félek a sok szervíztől"


Alfát senki nem vesz ésszerűségből, az tényleg egy szép ékszerdoboz amiért vagy fanatikusan rajongsz, vagy egy életre megutálod, de ha csak úgy közlekedésre kell felejtsd el!

2016. febr. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Alfa egy szerelem! Nekem közlekedésre is Alfa-m van, 159-es, több mint félmillió km-el még mindig hibamentes, kopó alkatrészek kivételével másra nem költöttem, de ez nem sportkocsiként van használva.


Amiket te írtál, az két vérszegény dolog egy oroszlánnal szemben, oké, hogy a japán kocsik többet elmennek, de messze el is bújnak a GT mögött, viszont a GT-hez kell is a pénz. Nekem is volt sport Alfa-m, hamarabb ette magát, kellett hozzá a pénz és a megbízható, hozzáértő szervíz és szervízesek, viszont az nem arra volt használva, mint a mostani 159-es Alfa-m. Én is gondolkozok egy 3.2-es Brera vételén, hiányzik a "csapatás", amit anno a GT-vel műveltem.

2016. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!