Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karbon fólia hogyan?

Baltaarcúu kérdése:

Karbon fólia hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan kell normálisan leszedni kis felületről?Jól láttam vidéjáókon hogy hajszárítóval?

2016. febr. 27. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen! Ilyen hidegben mindenképpen melegíteni kell és az nem hajszárító, hanem hőlégfúvó. A hajszárító ídeskevés a vas átmelegítéséhez.

Nyugodtam melegítheted, nem kell kímélni annyira, de azért ne olvaszd meg. :) Ha kezed állja, akkor nagyjából jó.

Megesik, hogy marad rajta egy kis ragasztó. Oldószerrel is kísérletezhetsz az eltávolítással, de ami nekem nagyon bevállt az egy fúróba fogható radír. Egy autófényezősnek ez alap felszerelés, de megvenni sem drága. Nem bántja a fényezést és gyönyörűen leszedi a ragacsot.

2016. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen hólégfüvű és ez a radíros izé helyett hígítóval letörlöd és teljesen jó(régi autók fényezését sem bántja)
2016. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!