Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Supermotora milyen gumiabroncs...

Supermotora milyen gumiabroncsot vegyek főleg túrázáshoz?

Figyelt kérdés

Yamaha DT 50 Supermotoról van szó.

Hátsó keréken valami Michelin van,azzal nincs bajom,vagyis még nem volt.

Az elsőn pedig Pirelli Sport Demon...hát valami szörnyű. Utána olvastam és ez nem csak az én véleményem.

Ma voltam motorozni és egy nagyon pici kanyarban "elvándorolt" a motor eleje,ezen a ponton a vér is megfagyott bennem,de sikerült egyenesbe hoznom. Azután nagyon lassan és óvatosan vettem be a kanyarokat hazáig. Bedönteni se merem egy kicsit se.

Ha az első gumit kicserélem akkor valószínűleg a hátsót is kicserélem egy ugyanolyanra.

Nem vagyok kanyarvadász,inkább a biztonságra figyelek és hogy élvezzem a motorozást,de ezzel a gumival nem lehet.

Szóval szerintetek milyen gumiabroncsot vegyek? Túrázásra,utazgatásra...nagyon jó tapadású gumi kellene ami viszonylag gyorsan melegszik,viszonylag jó kopásállósággal hogy a jó tapadás ellenében bírjon jó pár ezer kilométert.

Mit ajánlotok?



2016. febr. 27. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.Egy 50-es DT-röl beszelünk,es nem versenyzes a cel.

Valassz valami normalis markabol egy kozepes arkategoriajut, es problema megoldva.

2016. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 szett Sport Demont koptattam már el, soha nem volt gond vele. Szuper gumi, persze azért a korát figyelni kell.
2016. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!