Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzki Swift 1. 0 - 1.3 (2000-t...

Suzki Swift 1. 0 - 1.3 (2000-től 2003-ig) vagy Renault Clio 1.4 16V (2001-es évjárat)? Melyik miért jobb? Első autó lenne, tudom a Suzuki-hoz olcsó az alkatrész, de a benzines Clióhoz is? Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés
Suzuki Swift vagy Renault Clio?

2016. febr. 28. 15:12
 1/5 anonim válasza:
Ha racionálisan szeretnél dönteni e két kocsi közül,akkor a Suzukit választod. Gyakorlatilag nem sok ér szól a Clio mellett. Csak akkor választanám az utóbbit, ha kifejezetten tetszene. Vagy fan lennék. Hanyagold a franciát, ha csak nem akarsz gondot magadnak. :) Nekem volt Swiftem. Több ismerősömnek meg Cliója(benzinesek)és mindegyikük panaszkodott valamire..
2016. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Swift. Megbízható konstrució, olaj, víz, benzin legyen benne és nem lesz gond vele.
2016. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. febr. 28. 18:58
 4/5 anonim válasza:
Swift , én futárkodni használtam,semmi nem kellet hozzá, csak benzin és ment is az 1.3 :D , plusz olcsó hozzá minden, persze teljesen más egy Clio, most Peugeottóm van , szintén futárkodom vele , picit drágább talán 2000e minden alkatrész , de elektronikailag egy kuka , esik az eső random be dobja a hibakodokat , néha fulladozik is. de egy héten 1000 km megyek vele , ha nem többet :D
2017. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kis Tatár válasza:
Suzuki
2023. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!