Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Simson, arra szeretnék...

ElfDragon kérdése:

Van egy Simson, arra szeretnék aksit tenni, . Vettem egy aksit és egy feszszabályzott 8871.10 Segu-t de a bekötésén vagyok elakadva, , -59a +szál -31b -test -49 +akku -49a +indexkapcsoló Valakinek esetleg rajz hozzá? Vagy én nem kötöttem helyesen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ötlet nem rossz, de várj a vaktában kötögetéssel...


gúglin keress rá a rajzokra, valahol megvan..

2016. febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Google-n nagyon sok van:

[link]

Elég csak ha a képeket keresed.

Azt tapasztaltam, hogy a számozás és a vezetékek színe eltérhet. Szerintem ne alapozz arra, hogy itt barnasárgának kell lennie stb. Hanem kövesd vissza az alaplapról a vezetékeket és jelöld meg.

Csak mert könnyen tönkre lehet tenni az új cuccaidat, ha nem figyelsz.

Csak egy példa. Az eredeti alaplapkábelkorbács színe még csak csak megegyezett a közkeletű rajzokkal. Az utángyártott viszont köszönő viszonyban sem volt. teljesen más jelölés van rajta. így cetlin lett lejegyzetelve, hogy melyik a töltés melyik világítótekercs stb.

Ha ajánlhatok valamit ezt mindenképp tedd meg.

2016. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi ,elfelejtettem irni ,hogy 6 voltos a rendszerem. Mikor vettem nem volt iranyjelzo es aksi sem. Utana neztem es az szerint kotottem be, de nem tolt rendesen :(. Lemerult az aksim. Maga a tekercs-el lehet a gond? Vagy nem a tolto tekercs-re kotottem ? Esetleg valami masra is van szukseg?
2016. márc. 7. 15:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat
2016. márc. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!