Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az műszerfalon kivillant egy...

Az műszerfalon kivillant egy tekercs szimbólum. Ez izzitó hibát jelez, ha minden igaz. Ezzel még közlekedhetek?

Figyelt kérdés
Előfordulhat olyan,hogy az autóm megáll valahol az út kellős közepén?

#autó #tekercs #izzitő
2016. febr. 29. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Cseréld ki ami fontos és ha megteheted egymagad is . Ez nem játék azért jelzett .
2016. febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egértelmű hogy megjvaitatom,viszont ez nemmegy gyorsan.Időpont kéres a szervizbe meg ilyesmi.Tudjuk hogy hogyan működnek a dolgok.A kérdésem hogy 2-3 napig még használhatom szerinted? 15-20 km/nap
2016. febr. 29. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban az izzítógyertyák kijelzője jelez hibás gyertyát, azzal nyugodtan közlekedhetsz. A mai dízeleknek ilyen enyhe időben már nem is kell izzítás. Feltéve, hogy jó a motor..
2016. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

99-es évjáratú golfom van.


A tekercs szimbólum folyamatossan villog.Ennek utána olvastam.Ebből állapitottam meg,hogy izzitó problémám van

2016. febr. 29. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor használd nyugodtan, nem lesz vele probléma. Én ilyenkor már lehúzom az izzítóreléről a csatlakozót, hogy ne izzítson, így is pöccre indul (2.5 Tdi).
2016. febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugtattál.Köszi :)
2016. febr. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!