Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha átszeretném fényeztetni az...

Chopper02 kérdése:

Ha átszeretném fényeztetni az autómat más színre akkor külföldön is elvégezhető a festés?

Figyelt kérdés
Van egy barna audim és átszeretném festetni feketére. Kárpátalján(Ukrajnában) van egy autófeső/autófényező haverom aki nagyon jól dolgozik és jelentősen olcsóbban festené át a kocsim mint Magyarországon bárki is. De viszont a forgalmit nézik a határátkelőn és ha a forgalmimban még barna áll és a kocsi már fekete az biztos rohadt nagy probléma lenne. A forgalmi cseréhez úgy tudom hogy megvizsgálják az kocsit szóval. Ha a kocsi Ukrajnában van nem tudom kicseréltetni a forgalmit. Van erre valami megoldás? Esetleg valami igazoló okmányt lehet kérni valamilyen okmányirodától hogy én külföldön fényeztetem át a kocsit?

2016. márc. 1. 12:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!