Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sx4 tompított fényszóró...

Suzuki sx4 tompított fényszóró bekapcsolása (? )

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy suzuki sx4-ben hogy tudom a világítást bekapcsolni.. Az tudom hogy a kormány bal oldalán lévő karon lehet állítani, de hogy merre, hogyan nem tudom.. 2004es modell. Köszi a segítséget:)

Találtam egy képet segítségnek, hátha.. [link]

És ha már itt tartunk, bal oldalt ahol lehet tekerni, ott mit is tekerek én?

Köszi :)



2016. márc. 1. 22:49
 1/6 tothp ***** válasza:

a kar végén van 3 jel: off, meg a két lámpácska. azt kell tekerni

ha a mellete lévő pont az off-on áll, kikapcsolod.egy kattanás:helyzetjelző, második katt tompított.

távolági fényt az egész kar előre és hátra tolásával váltasz.

Baloldalt a ködlámpa kapcsoló, mellete a fényszóró magasság állítás. ha van egy második tekerő a kormánykerék takarásában, azzal a műszerfal világítás erősségét állítod.

2016. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az irányjelző bajuszkapcsoló végén van egy tekerős kapcsoló, azt lehet 3 fokozatban kapcsolni, ugye alapesetben ki van kapcsolva, tekersz egyet akkor helyzetjelző, majd tompított. Bal oldalt a fényszórómagasságot lehet állítani, ha nagy tömeggel mennél, akkor lenne érdemes, neked nem kell tekergetni. Ezen kívül némely autón szokott lenni a műszerfal háttérvilágítását szabályozó "tekerő", a Suzukin nem tudom hogy van-e.
2016. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! :)

Azért kérdeztem a tompítottat, mert ugye az az off után a második, és a jelénél dőltnek kéne lennie a vonalaknak, nem egyenesnek.. Ugye?

2016. márc. 2. 07:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne akadj már ilyenen fel! Ha a WC ajtóra azt írják "Toalett", akkor inkább becsinálsz?
2016. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendesen kérdeztem.. Ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább ne is hívd fel magadra a figyelmet.. Köszi:)
2016. márc. 2. 07:56
 6/6 tothp ***** válasza:

[link]


ezen végignézheted mi mire jó

2016. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!