Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bárki autóját elveheti a...

Bárki autóját elveheti a Magyar Honvédség? Ti hogyan reagálnátok, ha pl. a migránsok szállítására szeretnék igénybe venni a féltett autótokat?

Figyelt kérdés

"főleg drágább terepjárókat vettek eddig nyilvántartásba" pl. BMW és Volvo..stb.

[link]



2016. márc. 2. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez azért "szükségállapot" vagy valami egyéb nagy ramazuri kell, hogy ez megtehető legyen. Béke időben csak úgy nem lehet elvinni a magántulajdonodat.
2016. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
1-es.Hány éves vagy te?Még hiszel a mesékben?Melyik van kormányon,az igazmondók?
2016. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az mindegy, hogy én mit hiszek, de ma már több hallgató is jelezte reggel a rádióban, hogy megkeresték őket ez ügyben.

Szóval nem vicc!

2016. márc. 2. 10:43
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
2-es vgyok.Ezt tudom,hogy nem vicc.Az 1-eske fiatal,nem élt még 89 előtt,vagy porbafngó volt.Most jön vissza az átkos, más tálalásával.
2016. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy én azt nyilatkoznám hogy nincs használható állapotban az autó. Ki ellenőrzi és hogyan ennek a hitelességét?
2016. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy veszi el.Már megint valaki elkezdett hülyeségeket terjeszteni.
2016. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a kulcsot elveszik,minden kiderül.Nem hiszem,hogy úgy tennéd le az autót minden alkalommal, belenyúlkálsz,hogy csak te tudd beindítani.Ezek után sok minden jöhet még.Ez csak a bevezetés,puhatolózás.Ilyen alapon mindent lefoglalhatnak majd.
2016. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább felgyújtanám a p icsába, de nem adnám oda az biztos!!! Akinek így "kölcsön vennék" az autóját, a nyakamat teszem rá, hogy csak nagyon nehezen, akár több év és pereskedés után kapná vissza, ha egyáltalán vissza kapná, arról ne is beszéljünk milyen állapotban.


Nagyon gáz, ha egy ország hadserege erre van kényszerülve, hogy a polgárok autóját elvegye, mert neki nincsen elég. Amúgy meg NATO tagok vagyunk, szóval ha balhé van, akkor nem maradunk egyedül. Kivéve ha belső balhé van. Na akkor mire is készül a kormány ezzel az intézkedéssel?

2016. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezaz, csak BMW-vel meg Volvóval lehessen szállítani "szegényeket", nehogy valami olcsóbb autót fogjanak be e nemes célra... Bár szerintem ez soha nem fog megvalósulni.
2016. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát azért nem hiszem, hogy csak úgy elvehetik. Az én autómmal kilencen járunk minden nap dolgozni, ha azt elvennék, kilenc ember megélhetése kerülne veszélybe. De ha mégis el akarnák venni, akkor inkább téglát tennék a gázpedálra és várnám, amíg kikönyököl a blokk, de nem adnám oda.
2016. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!