Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 gyári Nokia hangszorók...

Bmw e36 gyári Nokia hangszorókról vélemény? Vettem egy 230W pioneer hangszórót de meg se közeliti a teljesitményét, érdemes megtartani vagy ezért van jobb is?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 15:06
 1/2 anonim válasza:

Ha már van egy Bmw e36-od(ami mifelénk az egyik,ha nem a legmenőbb),akkor már a lehető legjobb hangtechnikát tedd bele.

Nem értem a kérdésedet:"érdemes megtartani vagy ezért van jobb is"<-- most ha nem tartod meg akkor mit csinálsz vele,eladod?Akkor kár volt megvenni.Én a helyedbe vennék még hozzá hangcuccot,és jó lesz.Majd a gyárit eladod vagy bekeretezted,amit szeretnél vele csinálni.

2016. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

saját károdon tanulod meg hogy a hangszóróra írt Watt számok ku rvára nem érnek semmit.

alapjába véve hibás a megközelítésed.

a ráírt Watt adat terhelhetőség és nem teljesítmény.

hangszórónál a teljesítményt decibelben mérik nem Wattban.

másik hiba hogy hiába terhelhető mondjuk egy hangszóró 260W-al ha te csak 20W-tudsz neki adni mert annyit tud az erősítőd vagy a fejegységed.

másik hogy maximum adat nem ér semmit,csak RMS terhelhetőséget érdemes figyelembe venni.

nincs a pionak olyan középhangszórója ami 260W tól ne égne le és katapultálná a membránt azon nyomban,szóval egy nagyon eltúlzott maximum adat ami rá van írva.


szóval vagy keress fel egy valamire való autóhifis boltot és rakass össze egy rendszert vagy pedig kérdezz neten mielőtt vásárolsz.

én is segíthetek vagy vagyunk páran szakmai topikban a prohardveren és többen tudunk válaszolgatni a felmerülő kérdésekre vagy új ill. használt termékeket ajánlani.

2016. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!