Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik alkalmasab...

Első autónak melyik alkalmasabb? Opel Astra F, vagy VW Polo III Classic?

Figyelt kérdés
Felmerült még Golf III is. Akármilyen tapasztalat, vélemény érdekel.
2016. márc. 4. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Opel
2016. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Opel.
2016. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
30%

Én ezek közül a (6n) Polo Classic-ot venném, nekem volt sima 6n-es Polo-m és Classic-om is, mindkettő megbízható és olcsón fenntartható kocsi.


Az F Astra sem rossz, de ajánlom, hogy ülj bele mindkettőbe, a Polo sem egy űrtechnika, de az F Astra-nak még a Polo-hoz képest is eléggé gagyi a beltere.


Szerintem kívülről is modernebbnek hat egy Polo Classic mint egy F Astra.


Polo-val kapcsolatban még annyit, hogy minimum egy 1.4-es motorral érdemes venni, nekem a 6n Polo-m 1.0-es volt és az iszonyat vérszegény, az 1.4 sem egy versenygép, de legalább fel lehet vele menni egy emelkedőn.

2016. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Astra
2016. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Opelből is csak is a 8 szelepes benzin motorral, mivel az 16 szelepes ecotec motorokkal szoktak gondok lenni. Az alkatrész árak, illetve az ellátottság hasonló, de opel sokkal egyszerűbb szerkezet. Ha van benne olaj, víz, meg benzin nagyon sokáig fog szolgálni. Nagyon fontos vételnél alánézni a kocsi alá rohadást keresve illetve bekukkantani a hátsó kerékdobba is. Családban eddig 2 opel f astra volt,az egyikben most 310.000Km van a másikban 530.000Km volt. Egyszerűségének köszönhetően akár az út mentén is javítható alap szerszámokkal. Gyárilag gyenge minőségű rugó került bele ami szeret törni.
2016. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!