Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges, hogy a fékbetét...

Lehetséges, hogy a fékbetét és tárcsa közé (autó) valahogy bejut egy kő, és kitör a betétből egy darabot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 09:44
 1/3 TheCruve ***** válasza:
Gyakran előfordul, hogy kisebb kődarabok bekerülnek a kettő közé, olyankor éles , nyikorgó hangot ad. Egyszer nekem is kitört a bal első fékbetétem felső sarkából egy darabot. Még a ladámnál.
2016. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tomcatters ***** válasza:
Lehet bizony..... nem rég velem is megtörtént,menet közbe nyikorgott.. de szerencsere kb fel perc utan kiesett ,és hal istennek nem lett nekem semmi probléma belőle :)
2016. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges ugyan, de azért képzeljök hozzá, hogy a fékbetétek nem centiket húzódnak vissza a tárcsáktól, úgyhogy nem kőben, inkább az apró kavics v. kisebb méretű dologban képzelődnék.

Az is simán benne lehet, hogy gőz/gázbuborék keletkezik a betétanyagban, bár abból ritka az egy darabnyi hiány, nekem annak idején a brembo rc betétek utcai használatnál produkáltak apró krátereket.

2016. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!