Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek friss jogsihoz...

Szerintetek friss jogsihoz milyen 300 ezer ft körüli autót érdemes venni? Általában 4 en használnánk. Nem hosszú távokra . Lényeges lenne, hogy ne fogyasszon túl sokat és olcsó, legyen az alkatrész, persze nem BMW-ben gondolkodom!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat ! :)
2016. márc. 6. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben Neked természetesen a jó öreg Suzuki Swit való.


Ebben az árkategóriában 99-es vagy 2000-es 1.3-as tudsz venni, de azon kívül, hogy gurul, sok extrára ne számíts.


Olcsó fenn tartás, kevés fogyasztás jellemzi.

2016. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ebből ennyi pénzért kaphatsz megbízhatót.
2016. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Opel astra F, Skoda Felicia, Golf 3.
2016. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi , énis a Swiftet és az F astrát néztem ki !

Dönteni nem tudok :/

2016. márc. 6. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Swift, tavaly év vége fele én is ilyen döntés előtt álltam, nekem is a Swift meg az F Astra volt terítéken, de inkább a Swift mellett döntöttem. F Astrákat is néztem, mind szét voltak rohadva, öregebbek is voltak, míg ugyanazért az árért tudtam 16 éves, megkímélt Swiftet venni ami nem rohad még.


Tavaly szeptemberben vettem, azóta jól vizsgázott, mostanában derült ki, hogy rossz, bele nem való és ráadásul öreg, rozsdás gyertyák voltak benne, fél évig eljárkálgattam azzal. Egy Swift motorikusan agyon verhetetlen, ha karbantartottat veszel és Te is karban tartod akkor az biza nem fog otthagyni sehol sem.

2016. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemcso ***** válasza:
Vegyél Suzukit, olcsó cserecuccok, kisebb fenntartási költség. Az F Astra szinte kivétel nélkül rozsdásodik már.
2016. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi , akkor valószínüleg Swift lessz , de egy kicsit félek attol ,hogy nem biztonságos?

Mindenki ezért akart lebeszlni !

Szerintetek?

2016. márc. 6. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Az óvatosság minden autóval ajánlott, ütközés elkerülése.

Biztos van olyan ütközés ahol egy suzukiban komoly sérülést szenvednél míg egy új nagyobb autóban csak könnyebbet.

Így igaz, hogy kevésbé biztonságos de ha ezzel tisztában vagy az plusz óvatosságra inthet amitől máris nagyobb biztonságban vagy.

2016. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztonságos? mi a biztonságos ne menj ki az utra otthon is érhet baleset ne tanknak használd a swiftet
2016. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!