Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez a kocsi?

Mennyit érhet ez a kocsi?

Figyelt kérdés
Adott egy 2004es 1.9 jtd 8v Alfa Romeo 147es. 180.000 kilométerrel. Facelift előtti modell. Fényezése kopottas már de még épp. Törve nem volt. Motorjához nem kellet nyúlni sose, lassan viszont kuplungot kell cserélni. 2 ajtós, beltere szép nem lelakott, ülése sima szovet. Tudom lehetetlen igy megmondani de az adott infók alapján mennyit érhet? Nem rohad egyébként Sehol. Nem szeretném eladni mert nagyon szeretem csak erdekel mennyit érhet ő most. 2016 szeptembereig van műszakia

2016. márc. 6. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen ezt így nehéz megmondani. Ha fényezni kell és még kuplungot is cserélni, akkor max 700-750k.

Egy kuplung szett nem olcsó mulatság, hogy a fényezésről már ne is beszéljünk.

2016. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell fényezni, korához képest megfelelő állapotban van.
2016. márc. 6. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont 900k környéke.
2016. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gomzoli ***** válasza:
Inkább max. 800 mert csak a kuplungcsere 200 körül van, mert ebben is van kettős tömegű lendkerék ha jól tévednék. Megaztán 12 éves kocsiról van szó, ráadásul egy alfa...
2016. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesTS ***** válasza:
770-től már probléma mentesek vannak. Kettőstömegű lendkerék 160eFt-tól, kuplung készlet 50eFt-tól. A cseréhez ugye váltó kiszerelés, ami nem kis szívás, mert az első futóművet szinte teljesen le kell bontani, és a segédvázat is le kell szedni (tudom, 156-oson nem rég cseréltem kuplungot, gyakorlatilag ugyan az mint a 147-esen). Ha 1.9JTD 147-est keresnék magamnak, akkor egy kuplungcserére váró 8V-ért maximum 400eFt-ot adnék. De inkább 16V-t keresnék...
2016. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kuplungot ne ugy képzeljük most hogy azonnal, el megy még vele jó pár 10k km-et. Én kb olyan 600-ra tippeltem volna árban.
2016. márc. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!