Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RS Octavia megállná a helyét...

RS Octavia megállná a helyét családi autóként?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hely van benne,megy is,viszont a fogyasztás nem biztos hogy feltétlen családbarát!
2016. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány fős a család?

Van baba?

2016. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően felesleges, ha családi autó a cél. Legalábbis aki a családjával a kocsiban száguldozik, ( nem mintha nélkülük nem lenne felelőtlenség ) ott más hiba is van a képletben...


Normális közlekedéshez meg felesleges az RS.

2016. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszonylag nagy és kényelmes autó, hatalmas csomagtartóval. Ha az anyagiak adottak, az autó fenntartásához, akkor véleményem szerint hibátlanul használható családi autóként is. Persze egy ilyen autónak nem szabad állandóan "családi stílusban" közlekednie.
2016. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kombi RS Octavia például pont erre való, hogy nagy és pakolható legyen, de menjen is, szóval igen, nagyon jó kis családi autó.
2016. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell egyből összekötni az RS OCtaviat a száguldozással. Egy 1gen RS Octavia azzal a brutális 180 lóerővel, biztos mocskosul repülhet 4 személlyel + csomagokkal :D

Az új RS is csak 230 lóerő.


Nyilván egy Fabia 1.2HTP-hez képest ez versenyautó, de egy kommersz 10 éves 2.0 dízelhez képest már nem nagy durranás.


A felfüggesztése nem tudom mennyivel sportosabb a sima Octaviánál, ezt leszámítva simán jó családi autónak szerintem.

2016. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!