Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda suparb 1,9 PDTDI 2004-es...

Skoda suparb 1,9 PDTDI 2004-es autóm, a klíma kondenzvíz nem folyik és ki akarom tisztítani a lefolyót, csak nem találom a kivezetést, valakinek valami pontos tippje hol lehet ennél a modellnél?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Első futómű mögött jobb oldalon. Elég jó látható.

Hogy akarod kitisztítani? Beletuszkolsz egy darab drótot?

Egy próbát megérhet de általában több kell ennél.

2016. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor te mit javasolsz..a szerviz valamit szerelő kizárva, mivel jelenleg nem Magyarországon van az autó...
2016. márc. 9. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem folyik ki úgy érted, hogy tavaly nyáron a nagy melegben nem folyt belőle?

Vagy hogy most is kéne?

2016. márc. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szag van? Mert ha bennt marad a víz az nagyon meg tud büdösödni.
2016. márc. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tavaly nyáron tönkrement a klima kompresszor, sokáig nem volt kicserélve, most új van benne, a klima tökéletesen működik, csak a víz nem folyik a kocsi alatt ellenben az anyósülés alatt elkezdett nedvesedni a kárpit...Jelenleg 40 fokban használom a kocsit.
2016. márc. 10. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Ha van lehetőséged alámászni próbálj meg becucálni neki, jó mélyre.

Én ezt villyanyszerelő által használ behúzó, befűzű dróttal szoktam, az olyan mint egy km spirál belseje, nagyon könnyen fordul és nem elakadós.

Ha ez nem müködne akkor belülről kell meghözelíteni a hőcserélőt, középkonzol aljától kezd el bontani a műanyagokat amíg rátalálsz a vízszivárgásra.

Ha járatod a motort előbb-utóbb rátalálsz a folyamatos csöpögésre.

Persze nem tudom szerszámaid vannak-e egyáltalán.

2016. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!