Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra bertone? Arany...

Opel astra bertone? Arany vagy kék metál? Nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Azon belül 1,8 vagy 2,2 vagy eseteleg 2,0turbo?

2016. márc. 9. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kék. Az arany nagyon dzsigolós. :D
2016. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csajoknak melyik szín jön be jobban :D ezek szép ksi csajozoskocsik :D
2016. márc. 9. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 02 sárga színű(asszem ez van forgalmiban :D) azaz arany ami inkább narancssárgás(vagy nem? a fene tudja) nem annyira kivívó mint amennyire esetleg képről látszik, viszont nagyon jól áll az autónak és nem éppen egy elterjedt szín mint a kék, annyira nem olvad bele az átlagautók világába, sokan megnézik.


Én 1.8 116 lovas benzinessel vettem, teljesen élhető, nem egy versenyautó de húz rendesen az utasok szerint "nyom az ülésbe".

1.8 ból van még 125 lóerős is a különbség csak az a + lóerő mert a nyomaték ugyan annyi.

Ráadásul egész jól fogyaszt 7,5 városon kívül úgy hogy néha összetörik a tojás a gázpedál alatt.


A 2.2 combosabb kicsit többet ehet de jobban is mehet.

2.0 turbo meg nagyon megy bár én inkább kerülném.

2016. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már több mint egy évtizede van Opel Astrám. Kezdetben egy "H" szériás, most egy "J".

De bevallom most rá kellett keresnem mi a túró az a bertone, mert életemben nem hallottam még erről. De legalább most én is tanultam valamit.


Én is a kékre szavaznék.

Motor tekintetében pedig attól függ mire kell és mennyi pénzed van a fenntartására. Ha a pénz nem számít, akkor 2.0T.

2016. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én az 1,8 ra szavazok mert igaza az a legkisebb motor de viszon könyü és olcso a fenttartása és a fogyaztása is 7-11 elenben a 2.0turbo. 10-15. 2.2 pedig 8-14 liter/100km
2016. márc. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!