Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord-ok 2. 0i-2,4i...

Honda Accord-ok 2. 0i-2,4i 2005-06évj. Olyan jók mint a régi híres megbízhatóságú Hondák? Állitólag kuplungszett csere 150ezer km körül mindnél esedékes. Egy Honda tulaj mondta nem magam találtam ki.

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél egyszerűbb valami, annál megbízhatóbb. A régi Hondák azért nem nagyon voltak túlbonyolítva...


Azért a legtöbb márkánál ennek a dupláját is elszaladnak a kuplungok, nem tartom valószínűnek, hogy a Hondák lezabálnák ilyen hamar.

2016. márc. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tomcatters ***** válasza:
Haaat nemtudom .... nekem 2004 12 havi benzines accordom van 143.300 valahany km el és még totál jó a kuplungom .. amugy igen nagyon megbizhatóak ....... de nem akarom elkiabálni :) De egy milimeter olajfolt annyi nincs rajta tomitesek körül,és sehol gyakorlatilag olyan a motorom mintha vadi uj lenne csak kicsit poros :) (de mondjuk en vigyaztam ra mint a szemem fenyere 10 ezrenkent vagy évent mikor melyik jött össze olajcsere.. szurőcsere... stb
2016. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Olyan nincs,hogy egy 10 eves autonak olyan a motorja mint az ujnak megneznem en azt a tiszta motrot. gőzborotva nem tesz jót a motornak :)
2016. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!