Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell Simson S51 Kilomét...

Hogyan kell Simson S51 Kilométerórát felrakni a motorra, illetve mire lesz még szükségem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmam sincs, hogy a Simsonokon hogyan működik a kilométeróra, de mondanék egy megoldást, amit vagy megfogadsz, vagy nem. Vegyél egy biciklire való digitális mérőórát. Az mágneses és a küllőkre lehet rögzíteni a mágnest. A kerék kerületét kell megadni neki és onnantól le van a gond róla. Nekem is ilyenem van, csak nem Simsonban, hanem egy másik fajta enduroban, amihez nem lehetett km csigát kapni.
2016. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kell egy óra először is, aztán egy spirál ami hajtja az órát, és végül egy meghajtó a blokkba(simsonbolt.hu-n lehet egyedül fémet kapni ami tartós a műanyag 1 szezonossal ellentétbe).

Használtan kb 8-10e.

Újonnan kb 15-17e-be. A jobbik órával ami nem kínai.

2016. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Az én megoldásom összesen 8-10 ezer forint, ha egy márkás digitális órát veszel.
2016. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miután megláttam az árakat, megfogadtam ezt a tanácsot.
2016. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Pontosan is mér, menő is. Nekem egy Sigma BC 8.12 van. Azt tudja, amit kell, többet nem.
2016. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!