Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten tudtok mondani...

Budapesten tudtok mondani olyan autósiskolákat, ahol kb. egy nyár alatt intenzív tanfolyamokkal meg lehet szerezni a jogsit? (Úgy h kb.1 hónap a kresz es az elsosegely es szinten 1 honap a gyakorlati is)

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni de én most nyáron megszeretnem csinalni a jogsit mert kesobb mar nem lesz annyi szabad idom erre. Viszont most az egesz nyaram szabad de en legkesobb aug. 31-en leakarok vizsgazni forgalmibol mer az utolso evben mar csak az erettsegire keszulnek. Ti melyik autossulit ajanlatok ahol gyorsan lehet haladni? En nekem eddig az ATI, a Maczisuli es a Dodgem jogsi sulik a legszimpatikusabbak, vannak tapasztalatok ezekrol?

2016. márc. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nembiztos, hogy sulifüggő.

Ha tényleg penge vagy akár lehetséges is.

Én pl kértem hadd menjek rögtön kresz vizsgára tanfolyan nélkül. Lehetett. 2 napig bújtam a tesztkönyvet. Vizsga 1 hibapont. kösz. Elsősegélyből voltak már ismereteim, egyszer voltam órán (de talán a többieknek is egy volt) aztán vizsga, műszaki ismeretekből felmentésem volt (autószerelő vok), Vezetésre vártam 1 hónapot de az egész még úgy is megvolt 3 hónap alatt.

Ha mindenhez full kezdő vagy meg esetleg kicsit láma is akkor ez nem opció.

2016. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most a Dodgemnél csinálom a jogsit, a kresz és eü tanfolyamokat két hét alatt letudtuk intenzíven, ez egy hónapja volt. Sajnos nem tudtam rögtön felkészülni a vizsgára, mivel mellette egyetemre járok, így most fogok majd két hét múlva kresz vizsgázni, és április elején elsősegély vizsgázni, de ha rögtön felkészülsz a tanfolyam után, akkor simán megoldható az egész egy hónapon belül. Csak arra figyelj, hogy a tanfolyam után rögtön jelentkezz vizsgára, mert kb 2-3 héttel későbbre kapsz időpontot.

A vezetésről még nem tudok nyilatkozni, annyi biztos, hogy nagyon sok múlik azon, mennyire megy jól a vezetés neked. Ha szükséged van még plusz órákra, akkor érdemes rááldozni még néhány alkalmat, szóval úgy készülj, hogy hiába tűzöl ki magadnak egy határidőt, ameddigre mindenképp le akarod tudni az egészet, elképzelhető, hogy a te saját érdekedben ez egy kicsit kihúzódik. De legrosszabb esetben szeptember elején még úgysincs nagyon durván sok feladat, simán lehet járni mellette vezetni.

2016. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire leterhelt az oktatód, nem sulitól. Én heti egyszer mentem két órát vezetni, egyáltalán nem jelent nagy érvágást a szabadidődből, munka és suli mellett is bele fog férni (ha meg egyetemre mész, akkor meg tapasztalatból mondom, nyugi, többet az életbe nem lesz annyi szabadidőd, mint most). Ne akarj feltétlenül sietni ezzel, mert még megutálod közben.
2016. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen kategóriáról van szó? Ha jól sejtem "B". Én az SOSJogsiról tudok csak nyilatkozni, igaz én "A"-t csináltam náluk, de szimpatikus társaság. Gyorsan pörgősen haladtunk.
2016. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!