Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C4 (1998-2004) 2.5TDI...

Audi A6 C4 (1998-2004) 2.5TDI típusokról mi a véleményetek? Mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
*C5 modell
2016. márc. 12. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Kalap szar, pénztemető. Semennyire.
2016. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A heten hanyszor fogod még ezt megkérdezni?hányszir kell még leírjuk hogy egy betegágy szar az egész!
2016. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki a maga nevében beszéljen.... Főleg úgy hogy gondolom egyikőtöknek sem volt..

Még újonnan vettem 2003 ban. 2.5 Tdi 180le Avant

2013 végén adtam el mert már kezdett öregnek látszani a szememnek

DE beletettem kb 700.000 km ( nem emlékszem már pontosan talán 720-740 volt benne amikor eladtam)

Ezalatt Semmi problémám nem volt vele.

Természetesen csak márkaszervízben szervízeltem, ahogy meg van írva a kiskönyvben évente, km enként stb.. A szervízkönyv már a végére betelt.

És mégegyszer a kopó alkatrészeken kívűl SEMMIT nem kelett rajta cserélni, ismerősnek adtam el és azóta is jár vele gondtalanul, ő már elköltözött külföldre de ha jól tudom, utoljára azt mondta hogy már a 900.000 is átlépte vele..

Úgyhogy szídhatjátok,szapulhatjátok de egy JÓ autó.

2016. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem elöször, utolsónak köszönöm a válaszát
2016. márc. 12. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Az igen, de az adagoló és a vezérműtengely nem bír ki annyit. A kettőstömegűt bele lehet számolni a kopó alkatrészbe, de alapvetően konstrukció hibás a 2.5 V6 TDI egyes modellei (főleg az olcsók).
2016. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt felejti el a sok okoskodó, mint pl ez a Steinberg ficsur is, h a 150LE motorokkal, elsősorban A- val kezdődő motorkódodokkal van az említett baj.

Viszont a kérdezőtől megkérdezném, a jó kis multitronic váltó, v az adagoló, porlasztócsúcsok, turbo azok kopóalkatrészek nápad? Vagy azt sem kellett bántani? Már ha ótómata.

2016. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet most itt szarakodni hogy a motorkód meg b motorkód a 2.5tdi akkor sem a motorgyártás csúcsa!Persze mindig lesznek olyanok akiknek mint tudjuk csak olajat kellett cserélni miközben beleraktak másfél millió km-et!
2016. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában a kérdezők azt a választ találják hasznosnak aki jót, szépet ír.

Na mindegy, ő dolguk.

Egyébként a kérdés szerintem nem arra irányult, hogy ujonnan venni ilyet milyen, hanem 13 évesen 700E km-rel.

Bár aki ezt megkérdezi azon sem nagyon lehet segíteni.

F.sza, nagy Ódi, 1 milla alatt. AHH

2016. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!