Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki leírná nekem, hogyan...

Madnick kérdése:

Valaki leírná nekem, hogyan tudok LED-szalagot az autómba beszerelni, bekötni?

Figyelt kérdés
Kapcsolóval szeretném, részletesen, szájbarágósan. Interneten nem találtam olyan leírást amit használni tudnék, pedig talpraesett ember vagyok. Lábakhoz szeretném belülre, meg a hűtőrácsra egy csíkot! Számítógépes ledszalag is megteszi( ilyen usb-sre gondolok) vagy külön autókhoz való kellene,vagy olyan amivel szobákat díszítenek? Köszi a válaszokat!

2016. márc. 13. 15:23
 1/8 vatafak ***** válasza:
ha talpraesett vagy akkor miért nehéz KETTŐ eret bekötni (+12v és test) és az egyiket megszakítani egy kapcsolóval?
2016. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Valoban nagyon talpraesett lehetsz ha egy ilyen alap elektronikai dolgot nem tudsz megoldani!Javaslom hogy a rövidzárlatok vagy kábelek el/lefüstölése,rosszabb esetbe az autó kigyullasztása helyett inkabb hozzá se kezd a művelethez!
2016. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A talpraesettség azt jelenti, hogy ha valaki leírja ide, meg tudom csinálni. De ha nem írja ide le senki, csak kötekedni tud, meg oltogatni/beszólni, akkor saját magatokról állítjátok ki a bizonyítványt, nem pedig én vagyok a béna. ;)
2016. márc. 13. 17:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Odaírtam teljesen érthetően, leírásra, magyarázatra van szükségem, mert ilyet még nem csináltam. Lehet én nem tudok magamtól látatlanba bekötni egy ledsort, de ti meg olvasni nem bírtok :)))
2016. márc. 13. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Most okoskodhatsz itt csak sajnos ki kell abrabditsalak,hogy ez egy annyira alap elektronikai dolog(amit az első le is írt,hogyan kell csinálni)hogy ha ehhez neked leírás kell már régen rossz,és valószínüleg teljes műszaki analfabétaságot feltételez nem pedig talpraesettséget!
2016. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig játszod a fogyatékost, így tovább. :) megy a mínusz :)
2016. márc. 13. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Az egyetlen fogyatékos itt te vagy,de ami a nagyobb baj,hogy nem tudsz róla!Sőt ahogy elnézem valami géniusznak hiszed magad!nyilván pontozd majd le ezt is,meg írj valami frappánsat,mert az okoskodás az nagyon megy!Csak nem mindegy hogy egy okos ember hülyéskedik vagy egy hülye ember okoskodik!Es nalad sajnos a második opció áll fent jelenleg!
2016. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki itt okoskodott, egyedül te vagy. ;)
2016. márc. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!