Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szellőzőrácsba csúsztatható...

A szellőzőrácsba csúsztatható hőmérőknek mi a pontos neve, amivel rá tudok keresni?

Figyelt kérdés
Jön a tavasz, ezért szeretném lemérni, hogy a klíma hány fokos levegőt fúj az utastérbe. Ehhez lenne szükségem olyan hőmérőre, ami a kifújó nyílásba csúsztatható, de nem találok ilyet. "Autós hőmérő" címszó alatt csak külső-belső hőmérőket találtam.

2016. márc. 13. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a célre egy bármilyen külső szenzoros digitális (de akár analóg hagyományos) hőmérő megfelel.

Én pl egy fél éve az Aldiban vettem digitális "húshőmérőt" 2000Ft körül, ami akár erre a célra is tökéletes, mivel és -45 és +200 fok között mér.

Itt is van egy pár darab, válogass!

[link]

Nem kifejezetten "autó klíma hőmérők", de szerintem a célra tökéletesen megfelelnek.

2016. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!