Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyet szeretnék venni és...

Ilyet szeretnék venni és találtam is egyet?

Figyelt kérdés

Kia pergio 2.7 D3V Komfort 6 személyes 1999?

Meglepően olcsó.

160 ezer forint. Műszaki jövő augusztusig. Motorja hangos.

Tisztában vagyok vele, hogy ez nem jó infó róla és gondolom meg fog hibásodni. De a kérdésem az lenne hogy aki ismeri ezt a tipust vagy esetleg volt neki ilyen kisbusza, neki volt vele ilyen baja?

Vagy ötlet hogy mi lehet a baja? Nem értek hozzá, szóval ne szóljatok le. Csak érdeklődök, nem vettem meg.

Várom mindenki hasznos véleményét.


2016. márc. 14. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerinted abból, hogy 160e forint és a motorja hangos meg lehet mondani, hogy mi a baj?


Van baj, nem kicsi...

2016. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz, és hamarosan mégrosszabb lesz. A hiba oka meghibásodás, de lehet, hogy elromlott.
2016. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Km óra lapján ? km??? Kimondottan főtengely...is lehet!
2016. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy meg lehet e mondani hogy mi a baja...ellenben, ha van itt olyan ember, akinek volt-van ilyen kisbusza, Ő lehet tud hasznos infót mondani. gyanítom én is, hogy valami nagy baja lehet és valószínű be fog állni a motorja...de mégis érdekel és ez az oldal erre is jó, mert kérdést lehet feltenni. Hátha valaki konkrétabb tippet tud adni. Esetleg egy szerelő is olvashatja...

Szóval légyszíves ne "beszólj" inkább maradj csendben, ha fogalmad sincs mi baja lehet.

Köszönöm.

2016. márc. 14. 11:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm azt mondta, lehet hogy valami hajtókar csapágy vagy valami ilyesmi lehet elkopva...de lehet nem jól írtam :D bocs
2016. márc. 14. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hoyg lehet, mint ahogy további hatszázötven másik alkatrész is el lehet kopva, esetleg ezek tetszőleges permutációja.
2016. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

160ezerért amúgy miben reménykedsz??

Valószínűleg hibátlan a kasznija is...


Egy kis olvasni való:

[link]

2016. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Néhányan olyan jószándékúak vagytok...egy kis kedvesség se szorult sokatokba. Aláírom és elfogadom, hogy nem jó...és hogy baja lesz...de nem ezt kérdeztem. Csak ötleteket vártam olyanoktól, akik kicsit több ilyet láttak mint én, esetleg ha valakinek volt ilyen baja ezzel a tipussal.

Nem kioktatást kértem, hogy ennyi pénzért mit vársz stb.

A főkérdésben erre külön kértelek benneteket...

De ennek ellenére mindig akad 1-2 okos, aki "jajj most megmondom neki"

De hogy ezzel te vagy ti többnek érzitek magatokat, ám legyen.

Szép Vasárnapot, sziasztok!

2016. márc. 14. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Minek legyek kedves? Ez nem lelkisegélyszolgálat.


Sajnos azonban képtelen vagy megéreni, ohgy ennyi információból egyszerűen lehetetlen megmondani, de még csak tippelni is, ohgy mi baja lehet. Nem lehetséges. képtelenség. Unmöglich, impossible.

2016. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ne erőltesd az idegen nyelvű szavakat, hiszen úgy látom a magyarral is meggyűlik a bajod :D
2016. márc. 14. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!