Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb, az új Nissan...

Melyik a jobb, az új Nissan Micra vagy a megújult Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Minden érdekel, ,elyik jobb külsőre,belsőre, teljesítményre, ,elyiket éri meg megvenni.

Válaszokat előre is köszi. :)


2016. márc. 15. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miben jobb?


Úgy összességében a swift talán jobb. De ez nem meglepetés, hiszen a micra kezdő alapára 2,6 millió, míg a swifté - a 3 ajtósé.. - 3,3. Ez jelentős árkülönbség.

2016. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 15. 08:17
 3/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
Én inkabb a suzukit venném... miota a franciaknak koze van a nissanhoz... .... no comment ez a nissan,mar nem az a nissan .. unokatesom faterjanak van egy nissan navara.. szidja mint a bokrot :/ regen nekunk is voltak nissanjaink ... azok még nissanok voltak !Igy egyertelmuen suzuki :)
2016. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

röviden: szwift a nyerő vétel.

Nekem az új szwiftem van még 2005-ből(igaz egyedi, kétajtós, limitált, automata) de a kaszni máig is gyönyörű, formás..

persze a nissan sem rossz.


vezettem egy mostani szwiftet, hát nagy élmény...megy mint a szél..

Ha szabad javasolni, akkor a legnagyobb felszereltségű GS-t vedd meg(ha nem gond, akkor automatát)... maga az álom.

2016. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!! :)
2016. márc. 15. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha választani kéne akkor inkább a swift... A micrának nem tetszik a hátulja. Meg amúgy is, a swift motorja szerintem ezerszer jobb. Van a családba egy 10 éves, és egyszer nem kellett hozzá nyúlni.
2016. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
Még egy szavazat a Suzukira!
2016. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Baur Róbert válasza:
0%
NISSAN MICRA. A swift nem méltó arra ,hogy 1 mondatban legyen emliteni 1 Nissan-al.
2016. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

"NISSAN MICRA. A swift nem méltó arra ,hogy 1 mondatban legyen emliteni 1 Nissan-al."


Valóban elég nagy sértés a Suzukira nézve, ha egy lapon említik a Nissan-al, főleg egy nevetséges Micra-val! :D

2016. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomcatters ***** válasza:
Főleg,hogy a mai nissan ,már nem az a nissan, már nem méltó a nissan névre sajnos .. francia .... no comment :D
2016. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!