Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó újrakárpitozás otthon?

Oliver38 kérdése:

Autó újrakárpitozás otthon?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy komplett autókárpitozáshoz ,értem ezalatt tetőkárpitot,üléseket,ajtónak a boritását lényegében az egész autót, ujra szeretném kárpitozni(gyárival megeggyező anyagbol) és arra lennék kiváncsi mire van hozzá szükségem?például milyen varrógépre? milyen márka(akár használt vagy új)?és milyen anyagokra? esetleg valami hogy hogyan csináljam? másra nem szeretném bízni otthon szeretném megcsinálni mindenképp.

2016. márc. 15. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
még ilyen téren sajnos nicsen tapasztalatom,ezért esetleg talán könnyebbel kéne esetleg kezdenem?szobai fotel,bárszék vagy bármi hasonló?hogyan érdemes ezt elkezeni?
2016. márc. 15. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz elsőre jót csinálni.

Kb a harmadik munka már elfogadható.

Ha ránézek arra amit elsőnek kárpitoztam azt mondom rá hányinger.

Egy komplett autó?

Az első biztos csúnya lesz.

2016. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nulla szaktudással,nulla tapasztalattal,nulla gépparkkal azt hiszem boritékolhato a végeredmény!
2016. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Hogy mire van szükséged????

A kárpitos szakma elvégzésére. Arra a 3 évre, ami alatt megtanulod a szabást, varrást, a tömőanyagok kezelését(filc,szivacs,lószőr, epeda) a megfelelő anyagok kiválasztását, a szakma-specifikus eszközök és gépek használatát, a megfelelő technológia alkalmazását. Plusz még pár év rutin sem árt.


Na és kell még némi szín illetve formaérzék, egy kis jóízléssel kombinálva.



/mindösssze ennyi/ ;)

2016. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Őőő sziasztook, nekem van egy E36-os BMW-m, amiből versenyautót akarok építeni teljesen egyedül. Még sosem csináltam ilyet, hogy álljak neki?"

Na ez kb. ez a kategória. Ha nem értesz hozzá, nem kell nekiállni, ezért találták ki a szakembereket, nem kell tőlük félni. Biztos találsz olyat, aki jól csinálja.

2016. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!