Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy németországból...

Tamás97. kérdése:

Vettem egy németországból behozott bmw-t magyarországon lejárt papírokkal. Mi az ügyintézés pontos sorrendje?

Figyelt kérdés
azt tudom h kpm-hez kell vinni a lejárt papírokkal rendelkező behozott autókat.biztosítást mikor kell megkötni?és az ügyintézésnél az összes papírját vinni kell ? német okmányos autónál hol írják a motorszámot ?

2016. márc. 15. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed a bontóba,ott adnak egy átvételi elismervényt,és leszedik neked a rendszámot.ezekkel elmész az okmányirodába, és ott kivonatod a forgalomból.-igy már nem kell a kötelezőt fizetned.
2016. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De forgalomba szeretném helyezni.
2016. márc. 15. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A legrosszabb kombó. Ezek külön külön is problémás helyzetek de együtt...

Jobb lett volna ilyen esetben az eladóval megbeszélni hogy csak akkor veszed át ha ezeket elintézte. De így bizton olcsóbb volt.

Főleg hogy azt sem tudod egyáltalán forgalomba lehet helyeztetni. Lehet hogy bontásra hozta be aztán elpasszolta neked.

El kell menni az ocsmányirodába és megmutatni a papírjait ők megmondják mi a helyzet.

2016. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm válaszaitokat!
2016. márc. 19. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!