Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt az autót,...

Ti megvennétek ezt az autót, ezzel a feltétellel?

Figyelt kérdés

Adott egy jó állapotban lévő autó:


[link]


Viszont a leírás utolsó sora szerintem sok ember számára riasztó.

Ti vásárolnátok így autót, vagy ez automatikusan kizáró ok?



2016. márc. 15. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A kérdés az lenne, hogy vennék-e kocsit hitelátvállalással? A válaszom az, hogy nem. De nem azért, mert nem bízok meg benned, hanem mert nem kedvelem a hiteleket. Csak a házra voltam hajlandó hitelt felvenni.


Tiéd a kocsi amúgy? Csak azért kérdezem, mert látom a Balatoni úti Lidl parkolóban készültek a képek :)

2016. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt a másfél misit kicsit soknak érzem érte, de így hitellel meg főleg.
2016. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni egy hozzáértő személyt de én inkább másikat keresnék.
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, én egy laza 200 km-rel odébb lakom. De szülőké, ők szeretnék eladni. Sajna gondoltam, hogy a legtöbb ember egyből nemet mond rá. :/
2016. márc. 15. 19:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Most én vagyok retardált és nem jó az értő olvasásom vagy ti értetek valamit félre? "Az autón hitel van 2018.04 hóig ami a fenti árba bele van számolva" én úgy értelmezem ha kifizeted neki a kért összeget ő rendezi a hitelt és marad vagy nem neki is. Ezzel mi a baj? Általában a hiteles autókra nagyon szoktak vigyázni, ez se lehet kivétel, szerintem jó döntés, de csak szerintem. De én 1.4-es autót nem vennék max. városba.
2016. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

aki hiteles kocsit elad az 99% azért, mert nembirja fizetni. Ha fizetni nembirta akkor rendes karbantartás se volt.

200km t tuti nem utaznék tucat kocsiért ilyen feltételekkel amelyik auto minden sarkon van...

meg kérdés milyen a hitelátvállalás, mer tlehet új konstrukciot kinál a bank meg ki fizeti az átvállalás árát ami sok banknál 20-50eft körül...

2016. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jól értelmezed igen. Van egy adott összegnyi hitel az autón, és egy nagyon kevés haszon is. Plusz alapból kicsit magasabb árral van hirdetve az autó, mert alkudni kötelező manapság már. Ezek alkotják az eladási árat.

Az autó tényleg jó állapotban van, bár ezeket úgyis felesleges leírni, mert a sok kereskedős hirdetés miatt már senki sem hiszi el, ha azt olvassa, hogy első tulaj, szervizkönyv, stb.

2016. márc. 15. 19:57
 8/18 A kérdező kommentje:

"aki hiteles kocsit elad az 99% azért, mert nembirja fizetni. Ha fizetni nembirta akkor rendes karbantartás se volt. "


Sajnos más miatt kell hirtelen eladni, de nem szerettem volna kiírni a konkrét okot. A karbantartást mindig megkapta, az olajcseréket még az előírt idő előtt.

2016. márc. 15. 20:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ötös, én meg úgy értelmezem, hogy adok másfél milliót + még két évig fizetem a hitelt. A hitel összegét is jó volna tudni + azt, hogy az utolsó részlet mekkora lesz, mert a devizahiteles kocsiknál ez néha szívás szokott lenni. Amúgy ez a kocsi hitel nélkül sem ér másfél milliót, az 1,2-1,3 millió reálisabb lenne. Remélem a szüleid a következő kocsit nem egy újabb 10 éves hitelre vették.
2016. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszul értelmezed. A hitelösszeg bele van számolva az árba, azzal együtt ennyi, de ahogy írtam, ez csak irányár.
2016. márc. 15. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!