Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gyári Simsont miért...

Egy gyári Simsont miért próbálnak itthon eladni 100 ezer felet?

Figyelt kérdés

180-200 ezerért is képesek árulni. Legyen az Schwalbe, Star, S50, S51. Konkrétan ennyiből már egy autót veszel.


Én (relatíve) nem is olyan régen (kb 6-7 éve) a gyári S51esem, 4 sebességes váltóval 60 ezer forintért vettem és még sisakot is kaptam hozzá. Index, akku, minden volt rajta. Most meg egy 50 köbcentis kismotorból akar mindenki meggazdagodni amin még index sincs. Vagy ott van még a motor szentságtörés, az egekig felkanyarított ülés a hátsó sárhányóval együtt, krosszosítva, extraként valami "pénisz" alakú rezo, szívdöglesztő komolyan.


Egyébként tudok róla, németben több százezer forint értékben árulják, és a németek ahogy hallottam ki is viszik Magyarországról aprópénzért hogy drágábban eladják. De itt hiába is árulják méreg drágán, a kutyának se kell.


Na de komolyan egy 50 köbcentiméteres, NDK Simsonról beszélünk, ami max 65el megy még úgy ahogy visítva és nem is olyan öreg még. Egyáltalán nem ér 100 ezer forint feletti összeget.



2016. márc. 15. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nézd akinek megér ennyit az nyugodtan megveheti, az ő dolga. Én azért háborodtam fel ezen mert csak azt látom hogy mindenki ebből akar hasznot húzni. Elég szomorú hogy sokakat ez nem zavar és még egyet is értenek az irreális árakkal.
2016. márc. 16. 19:59
 12/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ha már a hajtott ülésnél tartunk, meg a gányolásnál nem bírom ki hogy ne mutassam meg az én staromat :D


[link]


[link]



Ha most bárki leszámolna elém 200.000FT-ot érte akkor sem adnám el.

2016. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szép motor :)


Egyébként én is így vagyok az S51esemmel.

2016. márc. 16. 21:27
 14/14 A kérdező kommentje:
.
2016. máj. 14. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!