Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2002-2004 es e39-es...

Egy 2002-2004 es e39-es 520-as bmw-t mennyibe kerül fenttartani? MInden érdekelne (üzemeltetés fentartás tankolás) havi költségek is érdekelnének. Olyan írjon akinek volt ilyenje Érdemes ilyet venni? Megbízható?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 535-ös van. Egy kolegám azt mondja akinek 520 volt, hogy érzékenyebb. Konkréten nekem 270 ezer km-nél még nem volt gond motorikusan, ő arra panaszkodott hogy a 20-asnál rendszeresen holtponti jeladó stb. bekakkantott. És nem sok de rendszeresen 20-30 ezreket tett ezekbe az apróságokba. Német szinten minden autóra kell ennyit költeni, magyar béreknél már sokan szívják ezért a fogukat.


Meg nem beszélve arról, hogy magyaroknál a BMW-st mindenki le akarja húzni.

Rám akartak egy kuplung szettet sózni 120 ezer körül, mondom ne vicceljünk már, németeknél 100 euró, de a márkás, amit bele is tennék, az 200, hol van már az a 120 ezer ft-tól? Akkor hozok egyet, mennyiért tennétek be?

Egyből lejjebb ment az ár.


És ez általános. Én németeknél üzemeltetem, itt ok. Kicsit drágábbak az alkatrészek. Otthon sokkal, mert mindeki fejőstehénnek néz.


Egyébként a kolega 8,5 literekkel járt, ez volt az alja. nekem az 535 9,5-nél kezdődik, természetesen 17 a vége, a nagy átlag 12. Nem tudom mire használnád, de városban én 12+ szal számolnék. Ha hosszú távon járnál, akkor lehet hogy a nagyobb jobb. Alig esznek többet ha ésszel mész, ha tolod neki akkor meg minden eszik. Én ritkán tolom csak, de jó az érzsés hogy ha kell akkor ott a ménes.

2016. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
En is azt javasolnam hogy nagyobb motorral vedd,mert ez a 20i elég karcsú bele,és szinte semmivel nem eszik kevesebbet mint a nagyobb társai!
2016. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

10literrel számolj és kb. amennyit költesz benzinre annyi elmegy a többi kiadásra.

Persze lehet olcsóbban is, ha kukázott kopott gumi meg bontobol lengőkar, stb. de az kókányolás...

2016. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3#: Ráadásul lehet hogy müszakin Sem megy át. Nekem egyzser építettek be haszált cuccot, a tüv-ös meg is húzta, és kb. 2000 forintnyival Volt drágább az új utángyártott cucc. Persze ez megint abból származott hogy a Magyar szerelö a drága Magyar cuccot nem akarta belerakni mert olcsó akart maradni, stabilitásra Job is lett, csak épp a vizsgához Volt kevés.
2016. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!