Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell az útdíjat fizetni?

Hogyan kell az útdíjat fizetni?

Figyelt kérdés
Nemsokára Németországba utazom autóval csak egy oda és majd szeptemberben egy visszaút lesz. Szlovákián és Csehországon keresztül halad az út, ám mindkettőnél vannak fizetős részek. Mi a teendő? Nem az egész útszakasz fizetős csak egy része? Akkor hogyan fizessek vagy hogyan működik. Aki jártas ebben kérem segítsen.

2016. márc. 16. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyi benzinkutakon szoktam venni matricát (elsősorban Németországban és Ausztriában vagyok ismerős).
2016. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát belépsz az országba és az első benzinkúton veszel matricát? és országosat vagy kimondottan az útvonalra is lehet?
2016. márc. 16. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában a határon szoktak lenni kutak, még mielőtt átmennék az országba, megveszem.

Országosat szoktam venni, erre kérdezz rá, mert így részleteiben sajnos nem tudom.

2016. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. márc. 16. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Németországban tudtommal még mindig ingyenes az autópálya személyautóval. A szlovák és cseh autópálya matricát meg lehet vásárolni mégMagyarországon a határhoz közeli benzinkutakon, de akár interneten is.

A részletek itt:

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!