Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Részletek...

Milyen autót vegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Csajos pakolható autót keresek.Egyetemre és dolgozni járnék vele.Sok cuccom van ezért olyan autó kell amibe pakolni is lehet.Elsősorban Pesten használnám, de a szüleimhez is járnék haza Debrecenbe.Szóval autópályán is tudjon haladni.Nem utolsó szempont hogy jól is nézzen ki.... na ezek az elvárások, és max 2 millióm van rá. :)

20/l


2016. márc. 16. 21:04
1 2
 1/17 vaki1616 ***** válasza:
Igazából mit takar a csajos autó? :) meg mit nevezel sok cuccnak? :) Most arra értem hogy nekünk egy t4-es transporterünk van de néha kicsi és szerintem sokkal csajosabb mint mondjuk egy t3-as :D szoval érted :D
2016. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jegyzeteket, laptopot ilyesmit hordok magammal.Eddig egy Toyota Yarisom volt, most nagyobbra és fiatalabbra cserélném. :)
2016. márc. 16. 21:24
 3/17 vaki1616 ***** válasza:
65%

én ha nőből lennék biztos valami ilyenbe tudnék szerelmes lenni :D [link]


annyit tudok neked tanácsolni, hogy a pénzed 2/3-áért vegyél autót és a többit tedd félre mert bármilyen hiba előfordulhat használtautó vásárlás esetében főleg ha nem ismered az autó előéletét. vásárlás előtt vidd el mindenféleképpen egy független szervizbe a kiszemeltedet egy átvizsgálásra igaz nem garancia de a szembeötlő hibákkal jobb vásárlás előtt szembesülni. nemtudom mennyibe kerülhet egy ilyen állapotfelmérés de szerintem egéri. ha a kereskedő ezt nem engedi meg akkor gyorsan menj onnan. :)

2016. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

-Vw golf vi

-Honda civic

-Seat leon

-Opel astra j

Szerintem ezek csajosabb autók és a megbízhazóbbak közé is tartoznak.

Mini cooper eléggé csajos, de viszont kev3a a hely benne

2016. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tomcatters ***** válasza:
En is egy 8. Generacios"UFO" civicet ajánlok 1.8 i-vtec motorral :) Az csajoknak is elmegy.. bar nem mondom ,hogy csajos,de lehet az is :)
2016. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A honda civic kinézetével ha megbarátkozol akkoe nagyon jó választás lenne. Ha egy megkimélt darabot kapnál el és rendesen szervizelnéd, sok gondod nem lesz az autóval.:)
2016. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Civic vagy Corolla teljesen jó.
2016. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tomcatters: Ez a Civic nem az én világom. Az 1,8-as motorral biztosan sokat is enne.
2016. márc. 16. 22:56
 9/17 vaki1616 ***** válasza:
Igazából szerintem ebből úgy lesz autóvásárlás, hogy elmész megnézni a választékot és valamelyikbe beleszeretsz :D Csak ne kövesd el azt a hibát, hogy egy felkozmetikázott bontószökevényt viszel haza ami már 3 szor megtette a Föld-Hold távolságot oda vissza de az órában csak 75 ezer van :) nem mondom, hogy azokat nem szabad megvenni, de csak úgy szabad megvenni ha tisztában vagy vele, hogy mennyit kell még ráfordítanod ahhoz hogy egy üzembiztos műszakilag megfelelő közlekedésre alkalmas autót varázsolj belőle és ne egy száguldó koporsóval gyere Debrecenbe Pestről :)
2016. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tomcatters ***** válasza:
Haaaaat.... Attól függ, hogy mi a sok, ugy autopalyan elketyeg 6 liter körül, atlagba ugy 7.2, varosba 9-10 ... Nekem accord van, 2 literes benzines, ezek az en adataim... de persze az is ennyit enne kb sztem :)
2016. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!