Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a kresz könyv megfelel a...

Ez a kresz könyv megfelel a jelenlegi kresz szabályoknak?

Figyelt kérdés

Virágh Sándor, Samu Kata - Kresz-tankönyv autóvezetőknek, motorosoknak

Úgy tudom 2014 második felétől kiadott kresz tankönyvek megfelelőek, de szeretnék benne biztos lenni.

Köszönöm!:)



2016. márc. 17. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez itt naprakész:

[link]

2016. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. márc. 18. 15:34
 3/4 anonim válasza:

Ha a kreszfelfrissítő oldalon kitöltetek egy egyszerű tesztet, akkor kaptok egy 15.000Ft értékű kupont, amit az etitan oldalon le is vásárolhattok bármilyen kategóriájú tanfolyamra.

Ezzel egy 60 óráig használható elméleti oktatást kaptok, melynek végén a legfrissebb kérdésekkel tarkított tesztet csinálhattok meg. Ha végig is olvasod a tananyagot akkor ez kb 10-12 órát vesz igénybe, de garantáltan megtanulod a szabályokat.

Ha teljesíted a tanfolyamot, akkor elmehetsz egy hatósági vizsgára, és ez neked semmibe nem került. (a vizsgadíjat természetesen itt is be kell fizetned.)

Ha ezután mész egy autósiskolába akkor az elméleti képzésük árát megspórolhatod és még gyorsabban is végezhetsz, hiszen nem kell hetekig oktatásra járnod.


Én igénybe vettem. Keresgélés közben találtam a dologra, mert nem nagyon reklámozzák a dolgot.


Sok sikert!

2016. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az előző kommentemhez!!!

Vigyázat, az általános szerződési feltételeikben rögzítik, hogy a kedvezmény csak akkor érvényes, ha náluk csinálod meg az egész jogosítványt! Ha nem, akkor telefonon beszéld meg velük, mert még ők sem mindig tudják mennyit kérjenek el az embertől a távozásért... :)

2016. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!