Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnék külföldről ilyen...

Tudnék külföldről ilyen árkategóriában ilyen Fordot találni?

Figyelt kérdés

Helló!


Belgiumból, Németországból, Ausztriából szeretnék másfél hónapon belül egy Ford Mondeot behozatni. Nagyon tetszik.. Szerintetek 900.000FT-ért papírostul lehetne venni egy nem kombi Mondeot? 150E körüli kilométerrel? 2001-nél újabb modellt esetleg?


2016. márc. 18. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Németországból, Ausztriából már inkább nem annyira, sok rossz állapotú autót árulnak azok már. A belgákban jobban bíznék.

Benzines akarna lenni ilyen kevés KMrel? Nem lehetetlen inkább nehéz, 2500-3000 eur biztos lesz.

2016. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

15 éves középkategóriás benzines max 150 000 km-rel de lehetőleg Suzuki Swift árban és még hozzák is be neked? :D


És csodák csodája, tényleg hirdetnek egy csomó ilyet, bár szerintem a felénél duplázható az óraállás, de za nem fontos:


[link]

2016. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BiTOPro97 ***** válasza:
30%

Én pont Mondeo-ért mentem ki - bő egy éve - , de cudar élmény volt.


Van egy jó ismerősöm, és volt egy jó vételem (egész más), meg tőkém - lakásra tettem félre, de szomorú hír ért pár éve, és örököltem közben. (Jó én tanulás mellet mindig dolgoztam.)


2010-es évjárattól fiatalabb Mondeo-t láttam csak jó vételben.


Most egy többször ennyibe kerülő autóval járok, és két kategóriával feljebb - mint amit írsz, vállalok fuvarokat félállásban. Viszont már gyári komputer mutatja a km állást, és alig futott, és meg kímélt. És biztosítva van, és pluszba jövők ki. - már akkor is ha megtörik/megtörnék.

2016. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BiTOPro97 ***** válasza:
30%
John McClane - Sok meg ízé-porrá van zúzva.
2016. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami olyan azt úgy is összeszedik a nepperek, ami meg amrad, az meg olyan állapotú vagy épp jóval drágább alapból.
2016. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!