Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg kapható Kumho gumikat...

Jelenleg kapható Kumho gumikat hol gyártják? Tapasztalat velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a jelenleg Mo.-on kapható Kumho gumikat hol gyártják? Esetleg valakinek van tapasztalata velük? Most néztem az idei adac nyárigumi teszteket és elég jó helyezést ért el a kisebb kategóriában.

2016. márc. 20. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkelned kerlek, ahol jo helyezest ertek el teszteken? En is most keszulok nyari gumikat venni, eredetileg Kumhot akartam majd elkezdtem utanaolvasni es eleg negativ teszteket talaltam. Igy most teljes zavarban vagyok.
2016. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel kínai, bár a cég központja dél-koreai.
2016. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2016. márc. 20. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Mas gumimeretnel ez a gumi csak a kozepesek aljan van. Esetleg valaki meg tud a magyatazni, miert van az, hogy egy adott gyarto x gumija bizonyos meretben a legjobb haromban szerepel, mig mas meretben a kozepesek kozott is a gyengebbeknel peldaul?
2016. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kinai
2016. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem eddig Falken volt, az 5 év után kezdett el deformálódni, most 6 éves és már nagyon le kellene cserélni, nyáriról van szó, 195-55-15-ös méret. Ahol szoktam venni a gumikat, ott 20e a Falken, 17e a Kumho, 18e a Barum. Most találtam egy másik oldalt, ahol nem épp jókat írnak róla. Én sem értem mi alapján pontozzák ezeket a teszteket...

[link]

2016. márc. 21. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó az, vedd meg, nem versenyautóra teszed. Ne nézegesd a teszteket mert csak összezavarodsz.
2016. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eldontottem, kumho lesz vegul. a gumis ismerosom is azt mondta, hogy ar-ertek aranyban nagyon jo.
2016. márc. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!