Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen terepjárót érdemes...

Milyen terepjárót érdemes venni 4-5e euró környéken?

Figyelt kérdés
Természetesen használtan. Ami még szempont, a fogyasztás(legyen a lehető legjobb a kritériumokhoz képest természetesen)
2016. márc. 21. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Városi terepjárót szeretnél, vagy ami terepen tényleg elmegy, vagy valami pick up szerűt ?
2016. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyat keresek ami elmegy terepen is(nem a legdurvább terepre gondolok, csak ne legyen neki gond egy kis sár, vagy egy kis terep)
2016. márc. 21. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De semmi elképzelésed nincs? Mert így sok lehetőség van.
2016. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi konkrét.Illetve emilyen igényeim nekem vannak, olyan terepjáró a világon nincs, és ha van is akkor biztosan többmillió euró(ezert inkább nem is írok semmit) :)
2016. márc. 21. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ford ranger pl ha pick up választásnál nagyon jó, 2,5 diesel motor nagyon tutin megy, megbizható, vadőr ismerős használja, ha ilyenre van szükséged .

Full terepre és igénytelen autónak vennék nivat, bár irtad nem kell durva terepre, na az birja a kemény terepet, vagy suzuki jimny, hihetetlen jó terepen, megbizható, de a fékbetéteket 20 ezrenként cserélni kell ha terepezel vele. Esetleg régebbi suzuki vitara, céges autónk ilyen, 1,6- os benzin 300 ezer kilóméterrel még megy, bár az olaj fogyasztás már jelentős kezd lenni. Ezzel az árral a dacia dusterek alját elcsiped még, talán az eddigiek közül az legvállalhatób..

Többit csak felsorolás szintjén mert igy nehéz dönteni, mert zért valljuk be a ford ranger, a suzuki jimny és a duster nem egy kategória tehát ilyen szinten tudnod ként mit akarsz !

Kia sorento, hyundai tucson, jeep cherokee, nissan x trail, nekem hirtelen ezek ugrodtak be, pick up okba még azért van választék, jó pár gyártó csinált sikeres darabokat,lsd. mitshubishi. Ha a fogyazstás a fontos, egyébként akkor biztos nem ford rengert vagy jeep-et vennék :)

2016. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem amit leirtam a nissan x trail jön be legjobban, párszor ültem benne, elég jó kivül belül. A bőr belső tapintása szuper volt, az ülés fütés gyorsan és jól fütött, a terepen pedig könnyedén mentünk az osztrák havas utakon :)
2016. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem, koszi :)

Meg annyi érdekelne, hogy milyen választás az autógáz-as terepjáró?

2016. márc. 21. 14:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Gázos terepjáró... hát gázzal csökken a nyomaték legtöbbször, szóval terepen is használt terepjáróban nem épp ideális.
2016. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha most megnézed az üzemanyag árakat akkor 315 forint a benzin, 220 a gáz, tehát 95 forint eltérés van, gázból többet fogyaszt az autó 15 %al, tehát alig marad különbség a két rendszer között, miközben szerintem a gázos autók drágábbak, plusz nem tudsz mélygarázsba parkolni ami nekem fontos kritérium lenne.

Viszont az előzővel nem teljesen értek egyet, tényleg van teljesitény csökkenés, de pl. egy 3.0 res benzines motornál beszerelt gázos autóban, 10 % csökkenés a teljesiményben nem feltűnő mert marad tartalék az autóban .Általában pedig a nagy kocsikba tesznek gázt.

Ha hosszú távra tervezed biztos behozza a gáz az árát, mert tisztább az égése, kíméli a motort stb... Neked kell tudni mennyit használod az autót évente, évi 10 ezer km-.es futáshoz felesleges gázos autó, sőt diesel is.

2016. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 22. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!