Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV, és Polo III utasterei...

Golf IV, és Polo III utasterei között mekkora méretbeli különbség lehet?

Figyelt kérdés

Mindkettő ötajtós.


Karosszériák a képen:


A Golf:

[link]


Polo:

[link]


Azért kérdezem, mert gyakran utazom hátul egy munkatársam Polojában, ami nem túl kényelmes, de tűrhető. (oda-vissza 150 km/nap)

Viszont van amikor egy másik munkatársam visz a Golf IV-vel, az is 5 ajtós, 5-en ülünk benne. (mind az 5-en elég megtermettek vagyunk, de senki sem túlsúlyos)

Mikor a Golffal mentünk először, örültem,hogy végre egy kis kényelem, de nem...kín-szenvedés volt az út, alig vártam,hogy kiszálljak.

Másodjára úgyszintén.Harmadjára is, és folyamatosan.

Nem dicsérném/szidom egyiket sem, mert egyik sem egy 7-es BMW kényelmét nyújtja,de mindkettő jobb mint a busz, és nem állítom,hogy az egyik jobb mint a másik, de komolyan mondom, egy fokkal jobb a Polo utastere.

Mindenben felülmúlja a Golf, teljesítmény,kinézet, biztonság...de a kényelmét nem értem, pedig még kisebb is szerintem.Vagy nagyon kicsi az eltérés?Körülbelül mekkora a különbség? (elsősorban a hátsó ülésen)


2016. márc. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát eléggé nagy a különbség.

Szemen kívül mindenre nagy a különbség,vagyis ránézésre nem trabant vs kombi ,de belülről eléggé kiveri a szemet a különbség.

A golf jóval nagyobb

2016. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt,hogy jóval nagyobb nem mondanám, de én is nagyobbnak látom.Sőt, az ülések is jobbnak tűnnek, nem értem miért annyira kényelmetlen nekem....
2016. márc. 24. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A Golf egy mérettel nagyobb autó. (kompakt)
2016. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Golf nagyobb bár a Poloban is el lehet férni.
2016. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira belehergelted magad a témába, hogy szerintem már nem nézed reálisan, Ha ugyanazok az emberek ugyanolyan felosztásban ülnek be, akkor érezned kellene a különbséget.
2016. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!