Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2007-es Peugeot 307...

Van egy 2007-es Peugeot 307 SW-m 220. 000 Km-ben. Szerintetek ideje lenni eladni már, lévén hogy lassan 10 éves autóról van szó, vagy csak vesztenék vele?

Figyelt kérdés

Meg volt kímélve,nagyon jól megy,viszont kellett már ezt-azt cserélni rajta,mint például a levegőmennyiségmérő,vagy izzógyertya,a féktárcsák is nagyon kezdenek cserére szorulni.

Annak érdekében,hogy elkerüljem a nagyobb kiadásokat a szervízelésre,érdemes túladni rajta?Elvégre ilyenkor már fennáll az esélye annak,hogy valamiféle méregdrága alkatrész adja meg magát.(turbó,magasnyomású stb.)


Ha eladnám,mennyit kérhetnék érte kb.?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. márc. 24. 19:17
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
79%
Enyem mar 11 éves lesz, és eszem agaba sincs eladni ,pont azert mert,csak vesztenék rajta ... Te szervizelted,tudod,h rendesen karbantartottad,akkor nincs értelme sztem eladni
2016. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Erre nincs szabály.

1-esnek is igaza lehet.

De annak is aki 10 évesen eladja és újat vesz.

Ha van rá pénz, nem hitelből kell akkor egytértek ezzel is.

2016. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs semmi baja, akkor meg kell tartani. De ha adódik is valami gond, meg kell csináltatni, és kész. Még mindig gazdaságosabb, mint venni egy új, vagy 2-3 éves autót.
2016. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Új autóra semmiképp sem lenne lehetőség anyagilag,egy 2010-es kisebb autóra gondoltam,például egy VI Golfra (bár eléggé drágák,lehet nem igazán engedné a pénztárca,a Polo pedig igen kicsi már),Ford Focus-ra.A Seat Ibizákat elég jó árban láttam,bár nem vagyok annyira jártas a dolgokban,nem tudom melyek a megbízható,viszonylag olcsón szervizelhető modellek.Jól utána kell olvassak,ha komolyan gondolom a dolgot,bár nem nagyon bíztattatok az eladásra.


Egy kisebb autóra lenne szükség bizonyos okok miatt,ezért is gondolkodtam,hogy tovább adnám,ugyanakkor ahogy említettem,ebben a korban és KM-ben nem ritkák a komolyabb meghibásodások.

2016. márc. 24. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele semmi gond akkor felesleges eladni, főleg úgy hogy használtat vennél helyette aminek megintcsak nem ismerheted úgy az előéletét mint a sajátodét. Erről legalább tudod mi történt vele, mikor lett szervizelve stb.
2016. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha pl tudnál ujat venni, de irtad nem tudsz én eladnám, de ha most ezt eladod, és veszel egy hasonló korút hasonló km-el nincs értelme, veszel egy bizonytalan autót, és lehet ugyan azt amit erre ráköltenél arra is rá kell majd. Én biztosan nem adnám el, max egy kevesebbet futott fiatalabb biztos hátérrel rendelkező autóra cserélném. De te tudod hogy használtad, hogy a turbó elmegy még 100-et vagy nem ?

összeségében én még pár évet megtartanám, egyébként 1 millió forintot ér +- 2-300 ezer ft, álapottól, felszereltségtől függően.

2016. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!