Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, ha négyütemű motorok...

Normális, ha négyütemű motorok télen indításnál szivatóval járnak ill. alapjáraton de gázadásra azonnal lefulladnak, pár perc járatás után is? Aprilia Leonardo 150 és Kawa GPZ 500 is ezt csinálja.

Figyelt kérdés
Ősszel ment mindkettő, nem létezik, hogy három karbi egyszerre eldugul csak úgy..
2016. márc. 25. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy a szakszerűtlen tárolás (szellőzés hiánya, nagy nedvesség stb) miatt van valami a karburátorban.
2016. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ööö, a szivatót levetted, mikor gázt adtál?
2016. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem autómata szivató akkor normális.
2016. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az aprlia automata, a kawa kézi. Egyik sem pörög ki. Szivató nélkül a kawa leáll, szivatóval sem pörög ki, gázadásra azonnal fullad. Igen, igaz, nem volt téliesítve és októbertől most lett először beindítva, holnap karbit pucolok.. tegnap vettem, sajnos ez van, nem én tettem el tavaly. Köszönöm a válaszokat ment a zöldség
2016. márc. 25. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Kérem szeretettel, 5-6 hónap alatt megrohad a benzin, és az simán produkál ilyet. Többször jártam már így.

Mindenképpen tolj egy karbitakarítást+benzincserét.

2016. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen megvolt, gyönyörűen jár. Köszi, nálam téliesítve lesz... (most vettem)
2016. márc. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!