Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kapható CSAK vezeő-oldali...

Kapható CSAK vezeő-oldali autószőnyeg valahol?

Figyelt kérdés
A másik három gumiszőnyeg kifogástalan állapotban van. Sehol sem találok olyan bolthelyet, ahol egy darabot hajlandók eladni.

2016. márc. 26. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak szettben van.

esetleg a következő szettnél tegyél egy vékony, kis méretű univerzális gumiszőnyeget a sarkaidhoz, és akkor elegendp csak ezt cserélni egy-két évente.


Amúyga normális vastagtságú (és ehhez mért árú) szettek nem adják meg magukat egykönnyen, itt is mindig az olcsóbb a drágább, mert hamar kilukad.

2016. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bontó. :) Ott lehet egy darabot is kapni.
2016. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ugyanannyiért mint a 4-et, valószínűleg lukadásközeli vagy lukas állapotban.

Ritkán kerül bontóba új autó hibátlan szőnyegekkel.

2016. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Felhozom a kérdést, hátha azóta lehet külön a vezető lábához szőnyeget kapni.

Sok helyen megnéztem, ahol az írják, hogy egyedileg gyártják - de akkor miért csak szettben van?

2022. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk egy szerszámban van benne a 4 szőnyeg formája, egy darabot csinálni csak a bal elsőből többe kerülne mint 10 komplett szett.
2022. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5: ez logikus.

De szerintem az is, hogy a vezetőnél lévő szőnyeg sokkal gyorsabban kopik el, lyukad ki, mint az összes többi, tehát megérné külön készíteni.

Nekem még akkor is megérné, ha a 12e Ft-os teljes készlet helyett mondjuk 7e-t kellene csak 1 db-ért fizetni.

2022. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírtam fentebb pár éve: a sarkam alatt egy kétezer forintos noname téglalap alakú szőnyeg van. Kétevente cserélem, nem ügy.
2022. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!