Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Coupe 1.6 2003-mas...

Hyundai Coupe 1.6 2003-mas vélemények?

Figyelt kérdés
Hogy megy, fogyasztás, tapasztalatok, kényelem, megbízhatóság stb ..

2016. márc. 27. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a 2. generációsra gondolsz, akkor szép szép, de ennyiben ki is merül.

Elvisz A-ból B-be, de kb ennyi. Hiába néz ki versenyautónak, egyáltalán nem az, kevés hozzá a motor. A 2 literes már jobb egy fokkal, bár gyorsulni azzal sem kell, de legalább 10 litert fogyaszt, az 1.6 csak 9 körül.

Az első 2 ülés szerintem jó kialakítású, bár inkább az alacsonyabb embereknek tervezték ezt az autót. A magam 170 centijével kényelmesen elfértem. Hátul már akadnak gondok, lábtér elég szűkös, nehezen lehet elférni. Hátul minden kopogós, gagyi műanyag, ami mindentől karcolódik. Sosem értettem, miért nem tudtak valami szebbet odavarázsolni.

Megbízható autó, hisz Hyundai, ha szépen használod, akkor nem lesz vele gond. Persze nehéz jó állapotút találni, mert mindenki versenyautónak használja.

Érdekes járgány, sokan nem ismerik, ezért sokan felfigyelnek rá. De kb lehetetlen eladni, mert ezáltal senki sem keresi, plusz ugyebár coupe.

2016. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint az Opel Tigra. Nem egy versenygép, de arra jó, hogy kocsikázni, feltéve ha csak két személynek kell.
2016. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!