Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz motortartó baktól lehet...

Rossz motortartó baktól lehet hangos a motor?

Figyelt kérdés

Van egy 2000-es évjáratú Swiftem, aminek a motorhangját hangosnak találom bentről hallgatva. Ma vezettem egy 93-as, szintén 1.3-as Swiftet, (valamint még régebben egy 1 literes, 97-est is), egyiknek sem volt ekkora motorhangja, mint az enyémnek. Az egy literes motor alapjáraton szinte egyátalán nem volt hallható bentről, az 1.3-as motort szintén alig hallottam, csak a szelepeknek volt hangja, mivel azokon a tulajdonos szerint is majd állítani kell.

Pirosnál állva eléggé hallható bent a motorhang, kívülről semmi baja, olyan mint mindegyik más régi Swift motorja. Valamint még főleg hármasban vehető észre, a gáz elengedésekor, vagy gázadáskor ránt egyet az autó, ez is motortartó bak hibára utal a részemről.



2016. márc. 27. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de régi szívódízellel, már mindent megnéztem rajta, nem találtam semmit, aztán egy magyarázat volt csak. A zajosabb motorban rengeteg km volt már.
2016. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az is, bár szökőévente egy iylen esetről hlallani vagy annyiról se.
2016. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!