Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangszóró kompatibilis...

Milyen hangszóró kompatibilis e46-al aminek jó hangja is van?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
BMW E46 :D szóval a 3-mas széria 98-06
2016. márc. 28. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint méretben?
2016. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ezt jelenti a kompatibilitás :) na meg a méreten kivul az is fontos hogy a csavarok menetjei is passzoljanak :)
2016. márc. 28. 21:48
 4/8 Osynho ***** válasza:
Hosszú történet. :D Hifit építek E46-ban, szóval hasonló cipőben járok. A dolog ott kezdődik, hogy gyári fejegységgel nem lesz jó hang, bármilyen hangszóróit is teszel be, sőt, az érzékenység csökkenése miatt még butább is lehet a produkció. Aztán. A gyári megoldás nem túl szerencsés, a hangszóró mögött zárt a lemez, ezt ki kell vágni ahhoz, hogy értelmes hangot produkáljon ott bármi. A felfogatás egyébként 3 csavaros, adaptert célszerű venni, amivel fel tudsz fogatni bármilyen hangszórót, vagy keress típusspecifikus példányt. A mélységre is ügyelni kell, az én 69mm-es mélyközepem már az ablak útjában lesz, így panelt kell építenem neki.
2016. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én egy angol fórumon azt olvastam hogy a gyári fejegység bőven jó. Azt nem kell lecserélni. A harman kardonos e46 okban is business cd van általában és tuti ég és föld a hang
2016. ápr. 1. 07:37
 6/8 Osynho ***** válasza:
Én meg kipróbáltam gyári fejjel a gyári hangszórót, majd kicseréltem a fejet és sokkal jobb lett. Jelenleg erősítő hajtja a gyári fing papírmembrános recsegőt, de tovább javult a produkció.
2016. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hülye vagyok a témához :/ jól jönne egy kis segítség . 2 feltétel van olyan 30 000 forint körül akarok rászánni, és hogy ne kelljen kicserélni a gyári rádiót. Nem bang and olufsen hangzast akarok csak mélyebb basszust és valamivel térhatásubb hangzást :)
2016. ápr. 1. 12:21
 8/8 Osynho ***** válasza:
Minél érzékenyebb hangszórót keress akkor és vágd ki a mágnes mögötti lemezt. A mély hangokhoz kell leginkább telejsítmény, amiben a gyári fej ugye hurkalé. Egy kis ládát bedobnék hátulra, az szépen kiegészítené a dolgot, csak sajnos a mély frekvenciákat se tudod levágni az elsőkről a gyári fejjel, mivel nincs benne high pass filter.
2016. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!