Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a NKH (KPM) Ellenőrzés...

Mi az a NKH (KPM) Ellenőrzés a trafihunter.hu/map oldalán az sebességet is mér? Vagy miért van az ott, attól kell tartani? A műszaki még érvényes.

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Műszaki érvényességét elég ritkán nézik, inkább sebesség vagy épp lámpákat figyelnek.
2016. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen lámpákat? a fényszórókat? és a 81 esen ezek az autópályás matricás autók mit keresnek, mit néznek? veszélyes ez ránk nézve?
2016. márc. 29. 08:11
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
NKH ellenorzesnel, ha kivesznek, az lehet a legnagyobb remalom, ami tortenhet egy jarmuvezetovel. Persze, csak akkor, ha az autoja is olyan. Ha nincs minden rendben muszakilag, akkor kezdodik a hatalmas szoporoller sorozat. Mindent neznek, amit lehet. Viszont, szemelyautot nem nagyon, inkabb kamiont es kistehert hivnak ki vizsgalatra.
2016. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Matricas auto az orszagutakon az E-utdijat figyeli, ami teherautokra vonatkozik.
2016. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem kétszer vettek ki céges furgonnal. Egyik alkalommal a menetlevelet nézték, a másik alkalommal meg bedugták a szondát a kipufogóba, és károsanyag kibocsájtást mértek.
2016. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok? bár nem mentem sokkal 30 as táblánál mutatószerint 40et de azért furcsáltam,nem is tudtam hogy a kamionoknak főútra is kell au.p matrica... Köszönöm a válaszokat!!!
2016. márc. 29. 11:25
 7/10 A kérdező kommentje:
valaki nem tudja hogy működik? mi van abban az autóban ami ezeket tudja nézni?
2016. márc. 29. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:

" mi van abban az autóban ami ezeket tudja nézni?"


Az a két ember aki ott áll az út szélén. Ha kamiont látnak, megállítják, ellenőrzik, az útdíjat nem ők figyelik, a sebesség túllépést se...

2016. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a két ember, köszönöm , azt hittem valami high-tech van benne mert mindenki hogy fél tőlük,
2016. márc. 29. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen volt kamerájuk ami a károsanyag kibocsájtást figyelte, és akkor a megállítók távolabb kivettek, megmérték, és ha nem volt megfelelő lekorlátozták a zöldkártyát 15 napra.

De már évek óta nem láttam ilyesmit.

2016. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!