Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap vettem egy Honda...

Tegnap vettem egy Honda integrát svájcban és az lenne a kérdérsem hogy meddig tart ki motorja es hol lehet felujitattni?

Figyelt kérdés
szerviz konyves 190 ezer kilometer van benne

2016. márc. 29. 19:00
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
100%

Valami nem jó rajta? Egyebkent tartos motorok az i-vtec ek ,birjak a magas fordulatot,erre lettek kitalálva) A lenyeg az,hogy 6000 kent cserélj olajat, en 10000 kent szoktam,de gondolom azert vettél integrát, mert ki is akarod használni, es mindenképpen a gyári eneos premyumhiper 5w30 vagy Eneos sustina 5w30

Nekem is hondam van csak 7 es accord 2 literesbenzines(ha normalisan használod ,tehat nem ugy ahogy egy integrát szoktak általában,akkor neked is elég a 8-10 ezres olajcsere intervallum :)

2016. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem Minden jó rajta és köszönöm a válaszod
2016. márc. 29. 23:08
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezt az olajat honda márkaszervízben lehet kapni?
2016. márc. 29. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Meddig tart ki a mtoorja? Ameddig karbantartják.
2016. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomcatters ***** válasza:
69%
Pl Honda márkaszervízben igen :) Akkor nemely autosboltok polcain is megtalalható :) Erdemes keresned 4l kb 12-13 ezer ft De teljes mértékben megéri :)
2016. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
mi olajdepóban vesszük az olajat, ott is árulnak eneost és lényegesen olcsóbb, mint márkaboltokban
2016. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!