Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok Opel...

Autóvásárlás előtt állok Opel Astra F, G vagy Opel Vectra B, vagy Volkswagen Golf 3?

Figyelt kérdés
Kérem a segítségeteket! A keret 300ezer forint. Megbízhatóság, Alkatrész-szervíz ár, teljesítmény számit nekem. Melyik a legjobb autó ezek közül? Vegyek egy G Astrát 300ezerért? Vagy egy F Astrát, esetleg egy 3-as golfot? Melyikkel járnék a legjobban? Melyiket a legolcsóbb szervizeltetni, alkatrészt cserélni rajta? Mindent szeretnék tudni, ti melyiket választanátok?

2016. márc. 30. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a g astra felejtős 300 ezer forintért, ami használható is 5-600 ezer ft. F astraba gondolkodnék, az kijön 300 ezer forintból, 1,7 es diesel motorral nekünk még mai napig fut, minimális költség, soha nem romlik el, amire figyelni kell a rozsda, nekünk a csomagtartó és a tanksapka körül kritikus. De am iénk egy ???? km futott, ausztriából 90 ezer forintért vett darab ....

A másik két tipust nem ismerem, de a golfok elég sokat kibirnak szintén, de kicsit keveslem ahhoz is a 300 ezret az nagyon az alja a kínálatnak szerintem. 300 ezer forintért ilyen 1995 előtti lelakott darabok vannak fent interneten.

Én opel f astraban gondolkodné ka felsoroltak közül.

2016. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még az a kérdésem lenne, hogy ha mondjuk több ideig gyűjtenék meg érné azt a +300at a G-s astra? Valamint a fogyasztásukról tudnál valamit mondani? Esetleg mások? Valamint a Fiat Bravoról (nem az új), illetve Fiat Corsa B-ről aki tudna írni tapasztalatokat véleményeket megköszönném. Ja igen és még azt hogy Astrakból Diesel vagy Benzinest?
2016. márc. 30. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit többért már kapni jó állapotú astrát, az hogy benzines vagy dízel meg attól függ hol lenne elginkább használva.
2016. márc. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ami ismerek az f asta 1,7 diesel, fogyasztása olyan 6-7 liter nekünk, amiért megérné g astrat venni és gyüjteni még pénzt, hogy 500 ezer legyen kezdebe, az egyrészt a klíma, az jó nyáron, másrészt sokkal kényelmesebb és modernebb mint az f astra, fiatalabb autó :). Mi egy 1,4 benzinnel használjuk 300 ezer kilóméter tettünk bele, 6 liter körül van a fogyasztása de ez igen változó, tél-nyár, klímaval vagy anélkül ezért benzines autó a benzin, mert van 1-2 liter elktérés fogyasztásába. Az hogy diesel vagy benzin az attól függ mennyit mennél évente, 10 ezer kilóméteres futáshoz hülyeség diesel, vagy ha 5 kilóméterre mész csak el munkába. Ezt használat dönti el, illetve hogy pl. tudsz e olcsóbb gázolajat szerezni, akkor egyértelmű .
2016. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Fiat felejtős. Én is az F Astrát javasolom. Amikor a szerelőm megtudta, hogy azt akarok venni, le akart beszélni róla. Azt mondta, megöl majd az unalom. Semmi szervizbe mászkálás, semmi útszélén való káromkodás, csak beül az ember és megy vele. Valóban így történt. 1.6-os automata benzinesem volt, 95 LE. 8 literrel elmászkáltam vele, és a kopó alkatrészeken kívül soha semmi baja sem volt, pedig 16 évig nyüstöltem. Most az egyik gyerekem hajtja, és még mindig nagyon jó kocsi.
2016. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éves az F Astrám. 7 éve van nálam. soha nem hagyott cserben. Bontóban is mindig van alkatrész ha kell, de az új sem egy egetverő összeg.
2016. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
36%
Golf 3!
2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!