Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift GS 2006-os klima...

Boros Benjamin kérdése:

Suzuki Swift GS 2006-os klima gond, csak vezeto feloli oldalon hut. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes, hogy csak a vezeto oldalan jon a hideg levego, amikor bekapcsolom a klimat, az anyos oldalon pedig a kinti levego homersekletu. Manualis klimarol van szo, minden allasban kiprobaltam es mindenhogy ezt produkalja. Mi lehet a gond?

2016. ápr. 1. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Széesett belül a mechanika? Mármint a terelők.
2016. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem van, tegnap megpróbáltam megsasolni..szerintem széteshetett valami a műszerfal alatt.

Sajnos be kell feküdni a műszerfal alá és egy erős lámpával átnézni, miközben forgatod a váltógombot..


Valahol a neten láttam egy robbantott rajzot errő a váltóról, ami a szellőést terelgeti..

gúglizd be.

2016. ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnál kérlek róla konkrét linket küldeni? Próbáltam rákeresni, de nekem nem adott találat a google.
2016. ápr. 3. 10:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ugy tudod orvosolni, ha szetszeded az egesz muszerfalat vajon vagy egyszerubb?
2016. ápr. 3. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

talán ez lesz az, ezen az oldalon sok hasznos robbantott ábrája van a járművednek!

2016. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!