Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt50, suzuki rmx,...

Yamaha dt50, suzuki rmx, aprilia sx50, derbi senda melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik fogyaszt a legkevesebbet megy legtöbbel legkényelmesebb???

2016. ápr. 2. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Adatokat simán kideritheted.. google...
2016. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy az amit ő vett az a legjobb szóval akor mi a különbség köztük
2016. ápr. 2. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért irtam: Minden adatot megtalálsz róluk számszerűsítve és már összehasonlíthatóak.
2016. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Honda cbr 125,Aprilia rs50-rs125-rs4 125,Yamaha yzf r125-Yamaha Tzr 50,Derbi gpr50-gpr125,Ktm rc125,Rieju rs3 125,Aprilia RedRose 50-125,Keeway superlight 125. Szerintem ilyenekbe gondolkodj az 50cc-sek túl gyengék.(Amúgy ezek sportmocik,chopperek)Nekem Honda cbr 125 repsol-om van és csak ajánlani tudom!
2016. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1:még nem vezzetem motort

2:még segéd motora sincs jogsim

Majd nyáron lesz

2016. ápr. 3. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?(Ha szabad megkérdeznem)
2016. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyáron már 14
2016. ápr. 5. 01:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 50-es DT-m van.

Nagyon jó,nekem kényelmes.

A felfüggesztés elől kemény,hátul nagyon puha amit nem értek miért így van dehát ez van.

A gumi nem mindegy milyen van rajta. A Pirelli Sport Demon-t kerüld mert egy kemény,lassan melegedő hulladék.

Nekem folytásmentesen 90-et megy.

Nagyon szépen gyorsul.70-75-öt kényelmesen megy utazóba. De én cserélek benn nagyobb hengerre és lánckereket amitől még gyorsabb lesz.

A lámpája lehetne erősebb de én majd azt is cserélem egy erősebb lámpára.

Az indexkapcsolóját nem árt cserélni(legalábbis nekem) mert kib@.szottnagy precizitást igényel hogy az indexelésből kikapcsoljam és ne pöccintsem át a túloldali index bekapcsolására.

Alkatrészeket nem nehéz hozzá beszerezni.

A tank 6 v. 7 literes és kb. 4-et fogyaszt 100-on. Nekem eddig megfelelt.

A rendszere különolajozásos szóval nem kell bekeverni az olajat a benzinbe. Persze nyugodtan lehet bele egy nagyon picit önteni hogy még jobb kenése legyen de én nem igazán szoktam.

Ha tudni szeretnél még valamit akkor írj privátot. Több most nem jut eszembe.

2016. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Suzuki RMX-nem fogsz rosszul járni ha ezt választod, az enyémet már kéne fúrni,új dugattyú bele, fojtott kipufogóval(ami gyári és a gyár úgy tervezte hogy 50nél többel ne menyen) , két személy alatt gyorsabb és erősebb volt mint egy aprilia(de lehet hogy csak ez a motor volt rossz,egyébként az aprilia is jó motor). Nincs benne akumlátor,szóval nem lesz gond azzal hogy lemerül, én kevertem a benzinbe az olajat,de külön olajozás is van rajta. 85kg-alatt ment 90et.
2016. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha még aktuális akkor aprilia rx 50 ha lehet! A kérdéseidre a válaszok: 3 liter/100 km, 95 km/h körül megy, kényelmesnek nagyon kényelmes bőr ülés van rajta számomra tökéletes rugózás elöl,hátul (hátsó gáztartályos) Számomra maga a mennyálom ! Megbízható nem hagyott sehol se ott,hiába fikázzák hogy olasz az összes 50-es enduron AM blokk van.Ha karban van tartva nagyon megbízható! Remélem sokat segítettem!
2016. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!