Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda superb 2003 Miért nincs...

Vincebmx kérdése:

Skoda superb 2003 Miért nincs belső világítás? Se az ajtó se a tükröm se semmi csak a piros LED világít elől mikor ra kapcsolom a világítást

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztositék?
2016. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyik ajtó nyitására se kapcsol be?

Ha kézzel felkapcsolod, működik?


Megannyi kérdés...

2016. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Biztosíték oké

Csak a kicsi piros LED világot közepén ha ki nyitom az ajtót de ha kapcsolom se semmi

2016. máj. 28. 16:18
 4/8 Tommboy86 válasza:

Szia!


Az Én Superbemnek is ugyanez a baja. Sikerült már megcsináltatnod, tudnál esetleg segíteni hogyan induljak el az ügyben? Előre is köszi, Tamás.

2016. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hello Tamás nem sikerült meg talni sajnos de nem is idegesít ettem rajta magamat azóta le cseréltem a kocsit amibe van. :) :)
2017. márc. 18. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam, csak én akkor cserélek autót, ha megtelik a hamutartó!

:D

2017. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tommboy86 válasza:
Megcsináltattam. 1,5 napi melóba és 20E hufba került. Kárpit alatti vezetékek csatlakozóit ette át a rozsda. Ki kellett takarítani a lefolyókat, mert a megállt víz beszivárgott a géptető nyitó bovdennél, és ez okozta a galibákat...
2017. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek a francia autók, tele vannak elektromos hibákkal!

Ja, nem ez a fosvágen csoport!

:D

2017. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!