Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 2010,1.6 tdci...

Ford Focus 2010,1.6 tdci motorral, milyen? S olyan 140-160 ezer km-el mennyit érne meg?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a tdci-s motrok nem túl jók. Ezt a 2005-ös szériára mondták.. Erre is igaz? Vagy ez már jó?

2016. ápr. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Volt lakotarsnak ilyen volt, o nagyon elegedett volt vele. Ismerosi korben van meg vagy 3 ilyen motorral szerelt Ford, van aki nagyon elegedett, van aki mar rakoltott par szazezret javitasra.
2016. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem amga a motor a gázos hanem az üzemanyagrendszer rajt. :D
2016. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz motor, csak nagyon érzékeny, azaz szigorúan csak jó minőségű gázolajat szabad bele rakni, és a turbója érzékeny, tehát hidegen csak finoman kell bánni a gázzal. Amúgy szuper motor, nagyon jól megy, és ilyen takarékos motort én még nem láttam, amelyik 130-135 km/h-nál fix 5,0-5,2 litert egyen, pedig rengeteg féle autót vezettem már... Apám nemrég vett egyet állítólagos 140 ezer km-el, eddig nagyon jó, semmi gond nem volt vele eddig, de már nem is emlékszik mikor volt tankolni utóljára, olyan keveset eszik :))
2016. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó kis motorok azok (PSA motor, a Peugeot 1.6 HDi néven építi be).

Én beletettem 260 ezret egy ilyen motorba 4 év alatt, és minimális baja volt csak. Egy része a szerviz hibájából...

2016. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!